Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Momon Diplomatic je luxusní kombinovaný kočárek s robustní, ale relativně skladnou lesklou hliníkovou konstrukcí - stejnou, jako u série After. Spolu s odpružením a koly s nízkoprofilovými, gelem plněnými pneumatikami je vhodná jak do města, tak i do náročnějšího terénu. Diplomatic vyniká prostornou hlubokou vaničkou s ručně pletenou celulózovou základnou i potahy nástaveb z konopné tkaniny. Opěrku pod matrací v ní dokážeš pro starší miminko napolohovat. Stejnou tkaninu najdeš i na dodávané ladící autosedačce připojitelné pomocí adaptérů.

Originální součástí trojkombinace je však i sportovní část - netradičně je kočárek dodáván se samostatným ultraskladným sporťákem s vlastní konstrukcí s vysokou nosností, namísto sportovní nástavby na původní konstrukci. Sportovní kočárek je stejný, jako u modelu Smartie, ale v barvách Diplomatic. Je to praktické řešení, neboť i sporťák je využitelný od narození a výborný například v případě častého cestování. V případě, že si sportovní část nepřeješ, lze Diplomatic zakoupit i ve variantě s vaničkou a autosedačkou, bez sportovní části. Ke kočárku patří i příslušenství: slunečník, přebalovací taška, rukávníky pro rodiče, návleky na kola, pláštěnka a moskytiéra.

Diplomatic je kromě vzorů Sakura dostupný i v prémiovém, minimalističtějším provedení Nanán. V této verzi je sedadlová část klasicky nakliknutelná na konstrukci a vlastnostmi stejná, jako u modelu Momon Nanán.

Parametry

Typ
dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
13,1
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
105 × 59 × 107
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
74 × 59 × 32
Původ značky
Itálie
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
22
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.