Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Obaby ZeZu je multifunkční kombinovaný kočárek se sedátkem typu 2v1, pomocí pásů jednoduše konvertibilním na hlubokou vaničku typu pramette - je proto také uváděn pod původním názvem ZeZu Pramette, nebo novějším ZeZu Multi. Konstrukce kočárku je pro hladší jízdu vybavená zadními většími, nafukovacími koly, díky menším předním kolečkám a chybějícímu odpružení je však převážně městská. Složíš ji i s nasazeným sedadlem směřujícím vpřed, podstatně kompaktnější je ale skládat kočárek až po jeho odejmutí.

Sportovní část je korýtkového typu, polohovat do lehu ji lze celkovým nakloněním. Pro vaničkovou konfiguraci je dodávána pratelná výstelka, kterou dovnitř jednoduše natáhneš. Volitelně si ke kočárku můžeš pořídit i autosedačku s adaptéry Obaby nebo adaptéry k známějším značkám autosedaček s koncovkou Maxi-Cosi.

V případě, že máš dětí více, je k ZeZu dostupný i tandemový kit s přídavným sedadlem, adaptérem pro hlavní nástavbu, stupínkem, zadními blatníky a madlem na rukojeť, aby se dítě mohlo držet. Starší sourozenec se tak můžeš odvézt vsedě v doplňkovém sedadle nebo naskočit za jízdy na stupínek. Kočárek se dá také zakoupit s Tandem Kit-em v setu.

Parametry

Typ
dvojkombinace, trojkombinace, sourozenecký (tandem)
Hmotnost (v kg)
14,7
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
105 × 60 × 100
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
95 × 60 × 57
Původ značky
Spojené království
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Možnost připojit sourozenecké sedadlo
Maximální zatížení sedadla (první dítě - v kg)
15
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.