Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Peg-Pérego Triplette s přívlastkem Pop-Up je verzí třímístného tandemu Triplette SW s novými, moderními, skládacími sedadly Pop Up s klasickými pásy. Sedadla můžeš polohovat až do lehu včetně opěrky nožiček. Kratší stříška s úchytem na hračku se dá prodloužit dalším dílem, ale taky použít ve formě štítu proti slunci. Velmi dlouhou konstrukci se zadním odpružením dokážeš poskládat až po odnětí všech sedadel, nebo alespoň prvního, nejblíže k rukojeti umístěného sedadla. Vejde se pouze do netradičně velkých kufrů aut či do přívěsného vozíku. Velmi prostorný nákupní košík je hůře přístupný.

Velká kola jsou vhodná i na zhoršený terén. Jsou otočná, ale namísto volného otáčení jsou propojena s volantem na rukojeti, kterým při jízdě udáváš směr. Otáčení je limitováno - není možné je otočit zcela do kruhu. Volant dokážeš výškově nastavit naklopením. Je na něm umístěn i mechanismus aretace kol, kterým se dá otáčení kol zabránit.

Na konstrukci lze nakliknout tři autosedačky Primo Viaggio, tři sportovní nástavby v jakémkoli směru či jejich libovolnou kombinaci. Pro trojčata od narození je nutné použít kočárek se sportovními částmi zkombinovanými s vložnými taškami anebo s autosedačkami, hluboké vaničky se na konstrukci nevejdou.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace, sourozenecký (tandem), sourozenecký (triple), podvozek
Hmotnost (v kg)
27,6
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
109 × 60 × 169,5
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
144 × 60 × 43
Původ značky
Itálie
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (první dítě - v kg)
15
Maximální zatížení sedadla (druhé dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.