Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Phil&Teds Sub 4 je tříkolový kočárek unikátního designu určený na sportování. Jeho aerodynamický design mu umožňuje tvrdit, že je nejrychlejším kočárkem na světě. Odpružená konstrukce se třemi nafukovacími koly - vepředu 16", vzadu 20" - zdvládne téměř každý povrch, a přitom je výborně přizpůsobena například na běh či inline bruslení. Přestože rukojeť není nastavitelná, její příjemný sklon a prostor pro nohy umožňuje kočárek využívat rodiči téměř všech výšek. Její součástí je ruční zpomalovací brzda, která také slouží i jako brzda centrální. Kočárek také díky jejímu tvaru zvládneš ovládat i jednou rukou.

Ergonomické sedadlo Aerocore je vyrobeno z měkké, odolné a přitom lehce udržovatelné hypoalergenní pěny, takže i přes netradiční vzhled přináší vysoký komfort pro dítě i pro rodiče. Nabízí také dostatečný prostor a odvětrávání po bocích i ve stříšce. Díky vyšší nosnosti zvládne i těžší dítě.

Sub 4 není vybaven klasickým košíkem - místo něj si můžeš dokoupit volitelnou menší taštičku (jet pack) na drobnosti a láhev vody. Připevníš ji na zadní část opěradla. Součástí Jet Packu je i UV síťka, pláštěnka. K sedáku můžeš využít ale i připojitelné dětské rukavičky k sedáku. Volitelně si můžeš dokoupit i různé barevné podložky (vybereš si jednu, nebo celý 6-pack, který pak můžeš střídat) a další příslušenství.

Parametry

Typ
sportovní
Hmotnost (v kg)
13,6
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
100 × 70 × 145
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
118 × 70 × 54
Původ značky
Nový Zéland
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
20
Doporučený věk dítěte (v měsících)
12 – 36
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.