Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Silver Cross Surf Elevation (All Terrain)

Silver Cross Surf Elevation, nazývaný také Surf All Terrain, je terénní verzí luxusního modelu s originální designovou konstrukcí ze slitiny hořčíku Surf z roku 2012. Na rozdíl od klasického Surfu má Elevation "drsnější" vzhled, zadní nafukovací kola a košík umístěný výše, stejně jako pozdější pokračování Surf 2.

Název Surf je odvozen od kvality jízdy, která má být díky pneumatickému odpružení pro dítě maximálně pohodlná (jako na vlnách). Konstrukci složíš poměrně úsporně, ale pouze bez sedadla. Dvě přední kola lze nahradit dokoupitelnou přední nápravou s jedním neotočným Trekking kolem. Ze čtyřkolového Surf Elevation tak vznikne all-terrain tříkolka vhodná i na lehký sport.

Korýtkové sedadlo můžeš otáčet a naklonit do ležící polohy. S použitím vyrovnávací novorozenecké vložky ho můžeš využívat už od narození. K sedadlu patří i set stříšky a sladěného nánožníku, jejichž barvu volíš při koupi. Je taky možné si později dokoupit další barevné sety a vzhled kočárku tak obměňovat. Dostupné je i další doplňkové příslušenství včetně nových letních Summer packů, zimních Winter packů či originálního stupátka pro staršího sourozence. Pro plnohodnotnou kombinaci od narození můžeš sportovní část doplnit hlubokou vaničkou a/nebo autosedačkou vlastní či známějších značek.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
11,3
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
100 × 58 × 98
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
71 × 58 × 28
Původ značky
Spojené království
Materiál podvozku
hliník, hořčík
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 24
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.