Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Teutonia Bliss je kočárek vycházející z modelu BeYou! Elite, ale se zjednodušenou kompaktnější a lehčí konstrukcí. Bliss je proto především městský, kolečka s měkkým odpružením zvládnou i občasný zhoršený terén. Kolečka z tvrzené gumy s technologií Air Ride jsou v nabídce ve dvou variantách: typ „3“, nebo o něco větší „7R“. Můžeš k nim dokoupit přední neotočnou terénní nápravu.

Sedačka Bliss je stejná jako u BeYou! Elite. Je prostorná, díky měkkému polstrování extra pohodlná a její součástí je podložka pod hlavu dítěte. Můžeš ji napolohovat do rovného lehu. Bezpečnostní pásy nastavíš pomocí mechanismu snadno, bez potřeby je vyvlékat a navlékat. Uvolníš či dotáhneš je stejným systémem, jaký najdeš i u autosedaček. Dětské madlo je možné výškově polohovat a je potažené koženkou.

Pro použití od narození můžeš zvolit kromě klasické hluboké skládací vaničky i měkkou vložnou tašku Soft či pevnou vložnou tašku Vario Plus. Na konstrukci j možné pomocí adaptérů připojit také autosedačku. Dostupné jsou i další doplňky: fusaky, rukávníky, letní set s kšiltem, deštník, originální pláštěnka do každého počasí, návleky na kolečka či přebalovací taška, jejíž objem se dá podstatně rozšířit.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
13,2
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
104,5 × 62 × 110
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
71 × 62 × 33
Původ značky
Německo
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.