Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Valco Baby Snap Ultra Trend

Valco Baby Snap Ultra Trend je novinkou roku 2019. Je vyšší - Trend verzí původního Snap Ultra a pozdějšího Snap Ultra Tailormade s novým typem kol, elegantní matnou černou konstrukcí, Tailormande melange potahy a dvojnásobně prodloužitelnou XXXL stříškou s přidaným náhledovým okénkem. Kromě nich k němu patří i bonusový 'bootinet' - zvýšený ochranný nánožník s prodlouženým madlem a integrovanou síťkou, který vytváří bezpečné místo i pro nejmenší pasažéry ve sportovním sedadle. Patentovaný jednoruční systém skládání, 2x prodloužitelná stříška a ultra nízká váha (5,6 kg) jsou už, jako v celé rodině Snap, samozřejmostí. Kočárek také můžeš složit i s nasazeným sedadlem, a to v obou směrech. Ke kočárku, kromě známých značek autosedaček s adaptéry, můžeš také dokoupit Snap Ultra Trend hlubokou vaničku ve sladěných barvách.

Sedací část lze sklopit do poměrně hlubokého lehu, vhodného i pro nesedící děti. Pro novorozence je vhodnější s vložkou / hnízdem, ale deklarované je použití od narození i bez něj. Výhodou je i jednoruční pásový mechanismus opěrky zad, jakož i množství poloh opěrky na nožičky (včetně té zvýšené).

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
8,2
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
105,5 × 55,7 × 77,3
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
87,5 × 55,7 × 42
Původ značky
Austrálie
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
20
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

Dají se na něj dát nafukovací Valco kolečka?
Zdravím, ano - dají se na něj připojit i nafukovací kola, ale musí to být ty pro řady Trend (a ty nejsou u nás vždy dostat).
Kolik tedy kočárek váží - 5,6 nebo 8,2 kg? Děkuji
Realisticky celý kočárek váží 8,2 kg.