Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Setik pro holčičku

Prodám zcela nové oblečky pro holčičku, nové,nenosene, vše jeste s cedulkou. Kupovala jsem jako dárek pro miminko, bohužel k mamince jsem se dlouho Nedostala a mimčo vyrostlo. Vse kupované v Pepcu. 2x kojenecké ponožky do půli roka. Leginy vel. 68, růžové body vel.74, tričko vel.74 a body s dlouhým rukávem vel.74. Cena celkem i s poštou
Aktualizovaný před 1 týdnem
250 Kč
milerka30    Rakovník
Zdravím všechny, kdo zavítali do mého bazárku. Prodávám oblečení a potřeby po mé dceři a oblečení, které jsem neunosila nebo mi velikostně nesedí . Oblečení měřím a veškeré míry uvádím u aktuálního inzerátu. V případě zájmu přesněji přeměřím. Zboží zasílám po připsání peněz na účet. Balím do nejmenšího možného balíčku, aby bylo poštovně co nejnižší, ceny poštovného jsou podle tarifů České pošty, který se bohužel od 1.2.2018 zvyšoval. Mohu zaslat i obyčejně, ale na vlastní riziko. Pro orientaci ceny menších balíčků, obálka, cca 1 - 2 kusy oblečení, dle velikosti, lze zaslat jako obyčejné psaní (23-33 Kč), doporučené psaní (100g/52 Kč, 500g/ 54 Kč, 1kg/60 Kč, 2 kg/66 Kč). Dále pak doporučený balíček, odpovídá většímu počtu kusů oblečení a takovému oblečení, hračkám a botkám, které nelze zabalit do 5 cm (500g/ 74Kč, 1 kg/79Kč, 2 kg/83Kč).
Při objednávce nad 250 Kč dávám slevu na poštovném.
V případě, že se rozhodnete nakonec zboží neobjednat,nic se neděje, buďte prosím tak hodné a dejte mi to vědět, ať se neblokuje prodej dalším zájemkyním a já nečekám na Vaši odpověď.
Osobní odběr možný Rakovník.
Děkuji, hezký den.
Zobraz celé podmínky
Setik pro holčičku , 68–80