Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Inzeráty > Kočárky a fusaky > Příslušenství
Použité zboží

Clony na kočárek Dooky

Clony na kočárek Dooky, černá fleecová na zimu a bílá bavlněná na léto, sponkama přiděláte na každou boudičku kočárku, používané, bez vad
Cena za kus 200,-
Obě za 330,-
dám přednost prodeji obou dohromady
Aktualizovaný před 2 týdny
7 zobrazení od 18. říj 2020
350 Kč330 Kč
Oznámení od prodejce: V současné době zasílám pouze zásilkovnou.
petkate    Karviná
Něco málo k nákupu z mé nabídky:

Nabízím věci jak po mém synovi a dceři, tak i nošené mnou. Najdou se někdy i věci nové, které jsme neunosili, nebo neodhadli velikost.

Když máte o věci zájem, napište prosím zvlášť ke každému inzerátu. Snažím se reagovat max do 1 dne. Vaši reakci, zda berete očekávám také max do dalšího dne. Když nereagujete, beru to, že nemáte zájem. Rezervace držím maximálně 5 dní, a platbu očekávám do 3 dnů od odeslání podkladů. Když se tak nestane, věci uvolňuji a vracím zpět do prodeje a uděluji negativní hodnocení. Je to z toho důvodu, že inzeruji na mnoha místech a díky zbytečným rezervacím mi unikají další zájemci, které třeba odmítnu.

Inzeruji i jinde, takže se může stát, že si o věc jinde někdo napíše dřív, než zde stačím dopsat, že je v rezervé...ale beru to opravdu popořadě, rezervovaná věc se klidně může uvolnit, díky za pochopení.

Věci zasílám POUZE zásilkovnou!!!
Na poštu chodím max. 1x - 2x týdně.

Zaslané věci, zpět neberu! Většinou mám větší vady (pokud je věc má) nafoceny, nebo jsou popsány. Popřípadě můžu další detaily na vyžádání nafotit. Tudíž znáte reálný stav věcí, tak si prosím rozmyslete dopředu, zda věc chcete! Pokud se i přesto najde něco, co uznám za svou chybu, pak jsem ochotna věc vzít zpět, či nabídnout slevu.

Přeji příjemné nakupování :)
Zobraz celé podmínky
Clony na kočárek dooky,
Clony na kočárek dooky,
Clony na kočárek dooky,