Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Inzeráty > Oblečení obuv dospělí > Blůzy, košile
Použité zboží

Halenka vel. M

TOP stav, uvedená velikost je M, značka EDC, materiál viskóza, barva svítivá žluto-zelenkavá, krásná, délka 82 cm, šířkpa přes prsa 52 cm.
Aktualizovaný před 6 dny
48 zobrazení od 18. čer 2019
100 Kč
Oznámení od prodejce: Při nákupu nad 1000,- Kč, máte slevu 100 Kč., minimální objednávka od 80,- Kč
skypee    Horní Slavkov (reg. Sokolov)
Minimální objednávka je od 80 Kč, jsem radši, když si koupíte víc věcí s jedním poštovným, to je minimum, které má pro mě smysl posílat a balit. A hlavním důvodem je, že chci omezit množství plateb na účet. Když něco slevňuji na minimum, tak je to pro lidi, který si toho vemou víc a měli z čeho vybírat.

Při nákupu nad 1000,- Kč, máte slevu 100 Kč.

Pro urychlení prodeje prodávám na dalších 3 bazarech a někdy i na facebooku, když mám na to čas. Pokud se vám něco líbí, neodkládejte.

Oblečení je čisté, voňavé, vytažené ze skříně, moderní kousky = TOP věci, tj. dál nositelné jako nové, které udělají radost ještě jinému. Obnošené, nebo neprodejné věci vyhazujeme do kontejneru na textil, ty tu neprodávám. Věci jsou vyřazené, už je nikdo nenosí.

Výjimkou je karneval, ten byl koupen vždy použitý, škoda vyhodit každý kousek, může se použít dále, ale případný stav, nebo vady jsou uvedené.

Poštovné je dle tarifu České pošty + balné (obálka, krabice, které kupuji), nastavím Vám co nejlevněji, zásilkovnu nepoužívám.

Obyčejný dopis 35,- = do 2 cm výšky dopisu (2 cm x 25 cm x 35 cm), jen tenoučké věci (trička, halenky.... pouze po 1 kuse !!!!!!), jiné nelze posílat, za ztrátu neručím.
Doporučený dopis 60,- = do 5 cm výšky dopisu (5 cm x 35 cm x 50 cm), nelze posílat tlusté svetry s kapucí, župany, bundy .......
Balíčky od 100 Kč = tlusté věci nad 5 cm


Zásilkovnu nepoužívám, mám špatné zkušenosti, ničí brutálně balíky !!!!!! a následně nehradí pojistku a ani pak nevrátí zpět uhrazenou částku za dopravu zničeného balíčku. Neuznávají žádnou takovou reklamaci poněvadž dle jejich smluvních podmínek musí být obal silný 2 cm, což takové obaly nemám. Takovou firmu, která mě připravila o téměř 1000 Kč za poškozené 2 balíky během pouhých 2 týdnů posílání přes jejich firmu živit a dotovat opravdu nehodlám, je to pro mě obrovské riziko o které už nestojím. Navíc nemám možnost tisknou jejich štítky a oni mi to už odmítají tisknout, prý to dělat nemají a já nepojedu 20 km do nejbližšího města si nechat vytisknout štítek, kde ještě musím platit tisk.

Zásilkovna mě strhávala 79 Kč (65+21 % DPH) za malý balíček, za větší balíček už 139 Kč, jelikož jsem soukromá osoba a nemám smlouvu, takže moje poštovné neporovnávejte zde se seconhandovýma firmama, které posílají balíčky na uzavřené smlouvy levněji prosím.


Berte jak je, s poštovným České pošty, nebo nechte být !!!!

Jinak přeji příjemný nákup a radost z nákupu a budu se snažit vyhovět a poslat Vám jen to nejlepší, co mám, odpad zde neprodávám.
Zobraz celé podmínky
Halenka vel. m, m
Halenka vel. m, m
Halenka vel. m, m