Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Inzeráty > Dětské oblečení > Body, dupačky, overaly
Použité zboží

Nádherné moderní dupačky teplejší

Překrásné sametové krémové dupačky Pusblu, vel.56, přes dupačky jakoby šatičky. Měla jsem připravený na odchod z porodnice, ale Štěpánka v tom poněkud plavala, určitě pro tu příležitost ale vhodný. Super stav.
Aktualizovaný včera
34 zobrazení od 24. čer 2019
125 Kč
sarkoc    Týniště nad Orlicí (reg. Rychnov nad Kněžnou)
Vítám Vás na mém bazárku!

Prodávám věci po své holčičce a pár kousků po sobě a nedávno jsem si založila bazárek s oblečením z Anglie a Německa. Nejde ale o žádné věci z lisovaných balíků - vybírám krásné nové kousky z outletů nebo nejvyšší bazárkovou jakkost. Každý kousek překontrolovávám, takže případné vady objevím, pravdivě popíšu a cenu vždy přizpůsobím. Tyto věci z dovozu prodávám na IČO, při osobním přijetí peněz přes EET!
Některé věci nabízím zdarma ("daruji")...platí, že maximálně jedna věc zdarma k jednomu placenému nákupu.

Zasílám nejčastěji doporučeně (cca 57 Kč), možno se dohodnout i na dobírce nebo obyčejném psaní (27 Kč, lze v případě menších balíčků, max jedno tričko, body, legínky apod). Větší balíky dle tarifů ČP. Po dohodě možno osobní převzetí v HK a blízkém okolí (Třebechovice p. O., Týniště n. O., Všestary), popřípadě v Praze (tam však jezdím max. 2x do měsíce).

V případě zájmu pošlu odkaz na můj bazárek, kde najdete všechny věci skladem, nový vklad dávám nejprve tam a často tam probíhají zajímavé akce ;)

Vzhledem k novému nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) vás jen chci ujistit, že Vaše adresy nepoužívám k žádnému jinému účelu než tomu, abych Vám mohla zaslat Vámi zakoupené zboží. Neuschovávám je tedy a ani nešířím.

Šárka
Zobraz celé podmínky
Nádherné moderní dupačky teplejší, 56
Nádherné moderní dupačky teplejší, 56
Nádherné moderní dupačky teplejší, 56