Používáme cookies. Více informací zde. OK
Inzeráty > Dětské oblečení > Body, dupačky, overaly
Použité zboží

Bílé body s flekem

Body z kvalitní bavlny - bez žmolků. Bohužel má flek u krku - nešlo to moc nafotit... přidám zdarma k nákupu.
Aktualizovaný před 1 týdnem
51 zobrazení od 3. bře 2018
Daruji
jitulasek    Brno-Vinohrady
Vítám Vás na svém bazárku. Z časových důvodů přijímám veškeré objednávky až od celkové částky 60,- Kč. Uvítám osobní návštěvu, protože vystaven mám jen zlomek oblečení a ne všechny hračky, které bych ráda poslala dál - nestíhám fotit a popisovat - zejména poslední velikosti dětí (dcera 80 - 86, syn 98 - 104) a batolecí hračky. Při objednávce více položek, příp. dražších či objemných věcí jsem ochotná domluvit se na slevě - klidně navrhněte, určitě se domluvíme;) Nabízím také několik věcí zdarma k nákupu - řekněte si o ně:) Vše se snažím co nejlépe popsat, případné vady vždy uvádím. Jsme nekuřácká rodina bez zvířat.
Ceny jsou bez poštovného, preferuji osobní odběr v Brně (možnost domluvit se na místě předání), abyste si zboží mohli předem prohlédnout. Samozřejmě zasílám také poštou - cena dle ceníku ČP (snažím se zabalit, aby bylo poštovné co nejnižší - když si nejsem jistá, budu chtít raději vyšší poštovné s tím, že případný přeplatek samozřejmě vracím). Při osobním odběru platba při převzetí, při zasílání poštou požaduji nejprve platbu na účet, na dobírku nezasílám. Zásilky posílám 1-2x týdně. Přeji příjemné nakupování:)
Nebráním se také výměně celé své výbavy (nebo jen části) po synovi (vel. 56 - 104) za oblečení pro holčičku (velikost 92- 98) či nějakou hezkou panenku, figurky, atd., případně moje oblečení po dceři (vel. 56 - 86) za oblečení na kluka (vel. 110) - ale pouze osobně v Brně.
Zobraz celé podmínky
Bílé body s flekem, 62
Bílé body s flekem, 62