Bunda přechodová vel. 104

Černo červená teplejší přechodová bunda. Lehce vatovaná. Podšitá podšívkou.
Top stav, bez vad, neopraná.

CELK. DÉLKA: 41cm
PŘES PRSA: 2x 36cm
D. RUKÁVU OD KRKU: 42cm

ZNAČKA FERRARI
Aktualizovaný před 6 hodinami
2 zobrazení od 18. zář 2022
220 Kč
Oznámení od prodejce: NÁKUP OBLEČENÍ NAD 600,- KČ BALÍKOVNA ZDARMA
anedzka    Olomouc
• Obyčejně na vlastní riziko do 2 cm výšky ekonomické 27,-Kč, prioritní 34,-Kč
BALÍKOVNA 65,-KČ
Riziko nedoručení zásilky v tomto případě bere zákazník zcela na sebe.
• Doporučeně do 5 cm výšky, do 500g - ekonomické 64,-Kč, prioritní 69,-Kč,
!!!! ZÁSILKOVNA - POUZE ČR
ZBOŽÍ BUDE DORUČENO NA VÁMI VYBRANÉ VÝDEJNÍ MÍSTO DO 3 - 4 PRAC. DNŮ.
POUZE PRO ZÁSILKY DO 5 KG. CENA .................79,-KČ

zboží můžete objednat dvěma způsoby:
OSOBNÍ ODBĚR – na adrese firmy, kde pracuji : Rehabilitace Juránková s.r.o., Jílová 282, Olomouc
po,st, od 7 do 14hod, čt od 7 - 18 hod, ut od 7 do 13:30, Pa 7 - 11:30

Jak hodnotím stav zboží:
NOVÉ - mám OUTLET - s visačkou nebo bez - CREEM Anglie - to nej co se dá sehnat
TOP STAV – oblečení málo nošené, jak nové - Creem Anglie - neoprané, není ani prací chloupek - to nej co se dá sehnat.
VELMI DOBRÝ STAV – oblečení nese známky nošení a praní, jako patrnější chloupek, mírně opraná barva, žmolík jen na lemech, vybledlá visačka … JAKOST 1.
PĚKNÝ STAV – zboží více používané, žmolík, vyloženě na donošení, na lítačku. Jakost 2 - nekupuji, jen výjimečně, že dodavatel špatně roztřídil.
Na případné fleky nebo dírky upozorním. Nové zboží přidávám většinou o víkendu.

Na všechny dotazy a rezervace zboží vždy reaguji mailem. Pokud zašlete dotaz např. na přeměření, čekáme na odpověď 24 hod. a potom automaticky uvolním pro další zákazníky. Děkuji za pochopení.

Poslední dobou maminky odpovídají na víc inzerátů na jednou různým prodejcům. Napíši " MÁTE" - BEROU TO POUZE JAKO DOTAZ! A až po odpovědi, se rozmyslí jestli jo nebo ne. Blokují zbytečně zboží. Proto dávám přednost tomu co napíše jako první, že koupí.
Pokud nechcete ať Vám neutečou dobré kousky, napište " beru, koupím, mám zájem".
BLOKUJI ZBOŽÍ, POTÉ CO POŠLU PODKLADY K PLATBĚ!

Oblečení posílám po připsání peněz na účet jinak ne !!! NA DOBÍRKU A DO ZAHRANIČÍ NEPOSÍLÁM !!!

Zrušení objednávky a odstoupení od smlouvy – vrácení zboží do 14 dnů od převzetí:
Kupující může odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží, a to bez ohledu na způsob převzetí zboží či provedení platby. Uvedená lhůta je určena k tomu, aby se kupující v přiměřeném rozsahu seznámil s povahou, vlastnostmi a funkčností zboží.
Kupující je oprávněn od smlouvy odstoupit i kdykoliv před dodáním zboží.

Odstoupení od smlouvy kupující prodávajícímu zašle nebo předá ve 14 denní lhůtě. Kupující nemusí uvádět důvod, pro který od smlouvy odstupuje. Pro usnadnění komunikace je vhodné v odstoupení uvést datum nákupu či číslo smlouvy/prodejního dokladu, bankovní spojení a zvolený způsob vrácení zboží.

Prodávající je povinen kupujícímu vrátit částku plně odpovídající ceně zboží a zaplaceným nákladům na jeho dodání do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, a to stejným způsobem, jakým platbu od kupujícího přijal. Nabízí-li prodejce v rámci určitého způsobu dodání zboží několik možností, je povinen kupujícímu nahradit nejlevnější z nich. Nejpozději ve stejné lhůtě je kupující povinen prodávajícímu zaslat nebo předat zakoupené zboží. Zboží by mělo být vráceno prodávajícímu (ne na dobírku či obyčejně) kompletní, nejlépe v původním obalu, nesmí jevit známky opotřebení či poškození. Náklady vrácení zboží nese kupující.

Je-li vrácené zboží poškozeno porušením povinností kupujícího, je prodávající oprávněn vůči kupujícímu uplatnit nárok na náhradu snížení hodnoty zboží a započíst jej na vracenou částku.

Právo na odstoupení od smlouvy nelze uplatnit u smluv na dodání digitálního obsahu, nebyl-li dodán na hmotném nosiči, či u smluv o poskytování služeb, v obou případech za podmínky, že k plnění došlo s předchozím výslovným souhlasem kupujícího před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy; dále u smluv na dodávku služeb nebo zboží (vč. alkoholických nápojů), jejichž cena závisí na výchylkách finančního trhu nezávisle na vůli prodávajícího; u smluv na dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu a u smluv na zboží, které podléhá rychlé zkáze, u zboží, které bylo nenávratně smíseno s jiným zbožím, nebo vyňato z uzavřeného obalu a z hygienických důvodů je nelze vrátit; u dodávky zvukových či obrazových nahrávek nebo počítačových programů, porušil-li kupující jejich původní obal; u dodávky novin, časopisů nebo jiných periodik; u smluv o ubytování, dopravě, stravování nebo využití volného času poskytovaných v určeném termínu nebo u smluv uzavíraných na základě veřejné dražby podle zákona upravujícího veřejné dražby.

Reklamace - V případě prodeje použitého zboží spotřebiteli, neodpovídá prodávající za vady odpovídající míře používání nebo opotřebení, které měla věc při převzetí kupujícím (§ 2167 občanského zákoníku). Práva z odpovědnosti za ostatní vady, za které prodávající odpovídá podle právních předpisů, může uplatnit kupující jen ve zkrácené reklamační lhůtě v délce 12 měsíců (§ 2168 občanského zákoníku).
Má-li věc vadu, z níž je prodávající zavázán, a jedná se o věc použitou, má kupující místo práva na výměnu věci právo na přiměřenou slevu (§ 2171 občanského zákoníku) nebo může odstoupit od smlouvy.

Provozovatel:
Zdeňka Juránková
U potoka 259
Hlušovice 78314
IČO: 07218583
email: ju.jur@seznam.cz

Osobní údaje.
Od Vás jako od zákazníka fyzické osoby musím při nákupu požadovat tyto údaje: jméno a příjmení, úplnou poštovní adresu, telefonické spojení, e-mailovou adresu. Tyto údaje jsou nezbytné k Vaší identifikaci, ke komunikaci s Vámi, k realizaci prodeje zboží a zaúčtování Vaší platby za zboží. Pokud nakupujete jako firma potřebujeme navíc adresu sídla firmy, IČ a DIČ.
Všechna data, která o Vás a Vašich nákupech získáme, chráníme před zneužitím, nikomu jinému neposkytujeme (vyjma společností zajišťující spediční služby nebo platební styk, které obdrží nezbytné minimum informací o zákazníkovi, potřebné pro bezproblémové vyřízení konkrétní objednávky) a slouží pouze ke kvalitnímu poskytování našich služeb. Používáním našeho internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním osobních údajů v uvedené míře a souhlasíte s výše uvedenými pravidly.
Zobraz celé podmínky
Bunda přechodová vel. 104, 104
Bunda přechodová vel. 104, 104
Bunda přechodová vel. 104, 104
Bunda přechodová vel. 104, 104
Bunda přechodová vel. 104, 104