Používáme cookies. Více informací zde. OK
Inzeráty > Oblečení obuv dospělí > Bundy, větrovky
Použité zboží

Teplá zimní bunda Fishbone, vel. M

Prodám tuto krásnou, teplou, zimní bundu Fishbone, vel. M. Bílá s jemnými kostkami. Šířka od podpaždí do podpaždí 49 cm, délka 60 cm, délka rukávu od podpaždí 50 cm. V podpaždí jsou zipy na rozepnutí (větrání), odepínací kapuce na zip, vpředu dvě kapsy na zip, na levém rukávu kapsa, uvnitř bundy kapsa. Moc krásná, zcela v pořádku.
Aktualizovaný včera
53 zobrazení od 28. únor 2018
350 Kč249 Kč
lindapra    Tábor
Krásný den, chtěla bych zde napsat pár vět k mým inzerátům na bazárku:

Prodávám věci po našich dětech a po nás. Postupně přidávám věci, ze kterých již děti vyrostly nebo které neunosíme. U všech inzerátů píšu, jak věci skutečně vypadají a vše se snažím pečlivě vyfotit.
Pokud máte jakýkoli dotaz k nabízené věci, ptejte se, ráda odpovím.
Pokud máte jinou představu o ceně, klidně napište a třeba se domluvíme. Není problém s věcmi počkat až Vám dorazí například rodičovský příspěvek, chápu, že ne vždy jsou peníze po ruce.
Balíček odesílám většinou do tří dnů od obdržení platby. Pokud bych se s odesláním z nějakých důvodů opozdila (nemoc), napíšu Vám zprávu. Taktéž píši zprávy po odeslání balíčku, abyste jej čekali.
Prosím o odpověď, i pokud si nákup věcí rozmyslíte a nakonec si je nevezmete, děkuji.
Prosím nečekejte věci nové s cenovkou (pokud to není u věcí přímo napsané. Někdy se stane, že nestačíme unosit nebo zapomeneme ve skříni a věc je opravdu absolutně nová), ale jinak prodávám věci nošené. Uvědomte si, že každá máme na věc různý pohled a ne vždy vidíme věci stejně. Velmi náročným maminkám doporučuji kupovat věci nové v obchodech.
Ještě dodatek k poštovnému - vše k zabalení vždy měřím a vážím a dále postupuji podle tabulek české pošty. Neovlivním ale to, že někdy je nějaká paní na přepážce benevolentní k rozměrům a doporučený balíček vezme ještě jako listovní zásilku.
Inzeruji i na jiných serverech a tak se může stát, že i když jste zde první zájemce, tak věc je již třeba právě v jednání k prodeji na jiných stránkách. Nestihnu vše smazat ihned v okamžik jednání, děkuji za pochopení.
Po obdržení balíčku bych Vás chtěla poprosit o udělení hodnocení, děkuji.

Pokud máte o něco zájem a nechce se Vám přímo kupovat, jsem ochotna i vyměnit. Např. za kosmetiku, čistící přípravky do domácnosti, pamlsky pro psa ..., klidněte napište odkaz na Váš bazárek a třeba se domluvíme ... :-).

Přeji příjemné nakupování, Linda
Zobraz celé podmínky
Teplá zimní bunda fishbone, vel. m, fishbone,m
Teplá zimní bunda fishbone, vel. m, fishbone,m
Teplá zimní bunda fishbone, vel. m, fishbone,m
Teplá zimní bunda fishbone, vel. m, fishbone,m
Teplá zimní bunda fishbone, vel. m, fishbone,m