Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Časopis Jezdectví rok 2007 včetně plakátů, 12 ks

Prodám časopisy Jezdectví, ročník 2007, včetně plakátů (většina oboustranných). Cena za ročník.
Aktualizovaný před 5 dny
27 zobrazení od 24. bře 2019
349 Kč
lindapra    Tábor
Krásný den, chtěla bych zde napsat pár vět k mým inzerátům na bazárku:

Prodávám věci po našich dětech a po nás. Postupně přidávám věci, ze kterých již děti vyrostly nebo které neunosíme. U všech inzerátů píšu, jak věci skutečně vypadají a vše se snažím pečlivě vyfotit.
Pokud máte jakýkoli dotaz k nabízené věci, ptejte se, ráda odpovím.
Pokud máte jinou představu o ceně, klidně napište a třeba se domluvíme. Není problém s věcmi počkat až Vám dorazí například rodičovský příspěvek, chápu, že ne vždy jsou peníze po ruce.
Balíčky odesílám jednou týdně, více mi časová vytíženost nedovolí. Pokud bych se s odesláním z nějakých důvodů opozdila (nemoc), napíšu Vám zprávu. Taktéž píši zprávy po odeslání balíčku, abyste jej čekali.
Prosím o odpověď, i pokud si nákup věcí rozmyslíte a nakonec si je nevezmete, děkuji.
Prosím nečekejte věci nové s cenovkou (pokud to není u věcí přímo napsané. Někdy se stane, že nestačíme unosit nebo zapomeneme ve skříni a věc je opravdu absolutně nová), ale jinak prodávám věci nošené. Uvědomte si, že každá máme na věc různý pohled a ne vždy vidíme věci stejně. Velmi náročným maminkám doporučuji kupovat věci nové v obchodech.
Ještě dodatek k poštovnému - vše k zabalení vždy měřím a vážím a dále postupuji podle tabulek české pošty. Neovlivním ale to, že někdy je nějaká paní na přepážce benevolentní k rozměrům a doporučený balíček vezme ještě jako listovní zásilku. Na dobírku NEZASÍLÁM.
Posílám také přes Zásilkovnu, balíčky vyjdou téměř na polovinu ceny co u pošty, pokud můžete, využijte tedy tuto možnost.
Inzeruji i na jiných serverech a tak se může stát, že i když jste zde první zájemce, tak věc je již třeba právě v jednání k prodeji na jiných stránkách. Nestihnu vše smazat ihned v okamžik jednání, děkuji za pochopení.
Po obdržení balíčku bych Vás chtěla poprosit o udělení hodnocení, děkuji.

Přeji příjemné nakupování, Linda
Zobraz celé podmínky
Časopis jezdectví rok 2007 včetně plakátů, 12 ks,
Časopis jezdectví rok 2007 včetně plakátů, 12 ks,
Časopis jezdectví rok 2007 včetně plakátů, 12 ks,