Beranice podšitá flísem H&M

🎀💜Rozkošná beranička, povrch šusťáK, podšitá flísem zn. H&M
Vel. 80, ale bude menší spíš 68-74 - obvod cca 2x 24 cm, hloubka 14 vpředu, 19 vzadu.
Velmi dobrý stav, bez vad, neobnošená.
Aktualizovaný před 1 týdnem
1 zobrazení od 18. říj 2021
40 Kč
Oznámení od prodejce: Poštovné do Zásilkovny 79 kč (dle ceníku Zásilkovny), balné zdarma.
beruska022    Červený Kostelec (region Náchod)
Maminky,

děkuji, že jste zavítaly na bazárek. Níže pár praktických informací :)


POŠTOVNÉ A BALNÉ:
preferuji Zásilkovnu!
ZÁSILKOVNA v ČR do zásilkovny
70 Kč do 5 kg a rozměru v součtů max 120cm
120 Kč nad 5 kg a rozměru v součtu max 121-150 cm
ZÁSILKOVNA v ČR na adresu - cena dle platného ceníku + poštovné - či dle dohody, často mění tarify.

OD 1.1.2020 změna tarifů ČP poštovné + balné
30 Kč obyčejný dopis bez záruky doručení (do velikosti cca A4, 35x25cm do 2 cm výšky)
RR Doporučený dopis do 5 cm výšky (a 35x50 cm délka a šířka) a do 2 kg, do hodnoty 800 Kč (většinou tak 1-4 kusy oblečení - ne ale u bund, větších mikin a kombinéz) nyní ve dou variantách
RR 65 Kč ekonomický doporučený dopis - pomalý
RR 75 Kč doporučený dopis D+1 - rychlý
DR - s pojistkou obsahu - nově jsou poviné kartonové krabice, které stojí řádově kolem 30 Kč, nebo manipulační poplatek 19 Kč za podání v igelitové obálce/tašce/foĺii atp. (černá fólie i na krabici je rovněž za poplatek)
nejdelší rozměr 35 cm - 155 Kč
nejdelší rozměr 50 cm - 175
nejdelší rozměr 100 cm -235 Kč
Obyčejný balík - bez pojistky obsahu a bez záruky doručení, ceny řádově nižší o 10-20Kč dle velikosti balíčku (asi se už ani nevyplatí přijít od větší čásktu peněz kvůli 20Kč)
Na dobírku po špatných zkušenostech nezasílám. Pokud máte pochybnosti o mé poctivosti :) mohu zaslat svou adresu, telefon, FB profil. Vím, že podvodnic je plný internet.
Oblečení většinou zasílám do třech prac. dnů po připsání platby na můj účet.

MÍRY:
Míry oblečení - oblečení měřím tak, že vezmu do ruky, přiložím metr a natáhnu (ne do streče) - neměřím na stole pokrčené. Zapisuji jednu míru a dále pak míru při natažení (u strečového oblečení) -např 55-75 cm
- celkovou délku měřím u trik/svetrů/mikin/bund overalů od ramene až dolů (tedy po rantl, nebo po patu). Rukáv měřím vždy od krku. Šířku oblečení měřím v oblasti podpaží (hrudník).
Velikosti, pokud jsou lomené, nebo psané v rocích/měsíchd (např. 12-18 měs, 5-6 let) určuji podle této velikostni tabulky http://www.tabulkavelikosti.cz/deti
Pokud velikost uvedená výrobce už od poledu nesedí, snažímse zařadit dle zkušenosti a mír do správné velikosti. PROSÍM VŠE VŽDY POMĚŘTE! Prosím, berte v potaz, že odchylka v měření může být 1-2 cm, záleží,jak to kdo natáhneme a přesně z kterého místa měříme.

POPIS STAVU A KVALITA ZBOŽÍ:
*TOP STAV - dle mého názoru jak nové, bez známek nošení (v dětském oblečení ceny 55-90 Kč u vel. 2-15 let, u bund a kojeneckého trochu jinak, kojenecké v top stavu bude třeba i levnější - body kolem 35 kč, bundy a šaty jsou zase trochu dražší - v top stavu kolem 180-250Kč, bundy i více Kč)
* VÝBORNÝ STAV - minimální známky nošení (je třeba jen vidět, že bylo vyprané - má prací chloupek a párkrát vzaté), barvy syté
* VELMI DOBRÝ STAV - běžné známky nošení, žmoleček může být lehce popraskaný obrázek, méně znatelný flíček, celkově může být znát praní, barva může být lehce opraná, může být i direčka (pokud je oblečení vyloženě pěkné a má jen někde zatržení, tak řadím i do velmi dobrý stav) - některé stále nositelné i na parádu (v dětském oblečení ceny 40-60 Kč, u bund a šatů to bude víc - kolem 70-120 Kč, a u kojeneckého oblečení cena může být 20 Kč za hezký kousek)
* DOBRÝ STAV - NA DONOŠENÍ - oblečení obyčejnější, opranější, onošenější, s flíčkem s direčkou - spíš na doma/na lítačku (u dětského oblečení 5-45 Kč, u bund 20-60 Kč, u kojeneckého kolem 10 kč - ale většinou takové zboží vyhazuji)
NĚKDY MŮŽE BÝT VE SLEVÁCH I TOP KOUSEK ZA 10-30 KČ - vše je ale v popisu zboží
Jsme NEKUŘÁCI a nemáme domácí mazlíčky.

Barvy na foto mohou zkreslovat i o několik odstínů. Prosím berte toto v potaz. Pokud Vám jde vyloženě o určitý odstín barvy, prosím, raději se zeptejte. Pokud koukáte na oblečení na mobilu, tam jsou barvy úplně jinak.. navíc záře monitoru či displaye barvy opravdu rozjasňuje.. Reklamace z důvodu odstínu barvy nebudou brány v potaz.

SLEVY:
Prosím, neptejte se mě na slevy. Ceny jsou dané a nejsou vysoké.
Zobraz celé podmínky
Beranice podšitá flísem h&m, h&m,74
Beranice podšitá flísem h&m, h&m,74
Beranice podšitá flísem h&m, h&m,74
Beranice podšitá flísem h&m, h&m,74