Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Inzeráty > Sport pro děti > Cyklistika
Použité zboží

Koloběžka Yedoo Maxi

Koupená nová, málo ježděná, na rámu odřeniny.
Doporučený věk: 5+
Výška jezdce: od 115 cm
Nosnost: 100 kg
Hmotnost: 8 kg
Výška řidítek: 77 - 88 cm
Délka nášlapu: 32 cm
Brzdy: přední a zadní V brzda
Rám: Hi-Ten ocel
Velikost kol: nafukovací 12 palců s ALU ráfkem
Šířka řidítek: 53 cm
Celková délka: 120 cm
Ostatní: stojánek
Aktualizovaný včera
123 zobrazení od 1. říj 2019
1500 Kč1200 Kč
zirinek    Praha 8
Dobrý den
Věci které zde prodávám jsou po našich dětech, popř.po mě, některé nošené, některé koupené do zásoby a nevyužité. Stav dané věci uvádím u inzerátu.
V případě rezervace se Vám ozvu s platebními detaily. Uvedená cena je bez poštovného, které Vám naúčtuji dle velikosti balíčku.
Vzhledem k tomu, že některé kupující nereagují na opakované výzvy k zaplacení, nebo stále prodlužují rezervaci, neustálé obepisování mě stojí dost času a prodej vázne, jsem nucena vyžadovat platbu do tří dnů, poté rezervaci ruším, pokud se tedy nedohodneme hned v úvodu jinak. Balíček odesílám co nejdříve po obdržení platby.
Možný je po domluvě také osobní odběr u nás doma v Praze 8 ( Březiněves) nebo v okolí - Ládví, Prosek, Letňany. Ale chodím do práce, tak pouze když to bude časově vycházet.
Berte prosím na vědomí,že kupujete bazarové zboží na které se nevztahuje záruka vrácení bez udání důvodu. Vše se snažím popsat a na chyby upozornit. Většinou uvádím i míry což mě stojí nejvíce času,ale máte tím pádem možnost si zboží před rezervací přeměřit,tak prosím rezervuje až tehdy pokud opravdu máte zájem. Pokud by jste měli nějaké doplňující dotazy, ráda zodpovím :)
POZOR ALE: Jen dotazy na míry, stav atd neberu jako objednávku, pokud se tedy nedomluvíme hned na začátku na určitém čase, který potřebujete na přeměření .
Takže pokud o věc projeví zájem někdo jiný, je brán jako 1.zájemce.

Pokud se stane a nějakou vadu přehlédnu,kontaktujte mě prosím do zpráv a budu se snažit vše vyřešit k oboustranné spokojenosti.


Děkuji za přečtení těchto řádek a přeju příjemný nákup :)
Bára
Zobraz celé podmínky
Koloběžka yedoo maxi,
Koloběžka yedoo maxi,
Koloběžka yedoo maxi,