Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Inzeráty > Péče o děti > Deky, zavinovačky
Použité zboží

Nepadací deka do kočárku

Oboustranná teplounká deka do kočárku či postýlky, kam je libo. Má dva háčky na připevnění, takže právě do kočárku je super, že nespadne na zem.
Z jedné strany je puntíkaté bavlněné plátno, z druhé strany coral fleece (jemný chloupek).
Deka je v krásném stavu, nenašla jsem ani žádný flíček. Rozměr 70x90.
Aktualizovaný včera
4 zobrazení od 2. kvě 2021
150 Kč
ammmi    Praha 9
Vítejte na mém bazárku.
Případné dotazy ke zboží, včetně rozměrů, ráda zodpovím. Prosím meřte či se na rozměry doptejte. Na dobírku nezasílám, o cenách nesmlouvám. Věci zdarma daruji pouze k objednávce (jakékoliv). Děkuji za pochopení.

Osobní odběr je po domluvě samozřejmě možný, zasílám prostřednictvím České pošty anebo Zásilkovny. Vždy se snažím zabalit tak, aby doprava stála co nejméně, ale i tak, aby se zboží nepoškodilo, proto se mě prosím nesnažte na dálku přesvědčit, že ty 4ks oblečení se vejdou do 5cm jako doporučený dopis apod.

Všechny věci před vložením inzerátu samozřejmě peru, ale mám je uložené v krabici a může se stát, že se něco dodatečně ušmudlá. Vlastním sušičku, nežehlím.
Jsme nekuřáci, bez chlupatých zvířat.

Naprostou většinu věcí kupujeme nových, takže nošené buď jedním nebo oběma syny. Snažím se upozornit opravdu i na drobné nedostatky, přesto prosím berte na vědomí, že jsem pořád jen člověk a pokud něco přehlédnu, rozhodně to nebylo schválně.

OD 1.5.2021 Zásilkovna navýšila cenu za balík z 65Kč na 69Kč. Při zaslání Zásilkovnou tedy účtuji 69Kč za poštovné i tam, kde je v inzerátu ještě stará cena. Díky za pochopení.
Zobraz celé podmínky
Nepadací deka do kočárku,
Nepadací deka do kočárku,
Nepadací deka do kočárku,