Používáme cookies. Více informací zde. OK
Inzeráty > Péče o děti > Deky, zavinovačky
Použité zboží

Deka

Deky pro miminko,bez vad. žluté jsou vel 80x90 cm,růžová 68x90. 50kč/ks
Aktualizovaný před 2 týdny
53 zobrazení od 14. bře 2018
150 Kč
visnicka1    Bukovec (reg. Frýdek-Místek)
Vítám Vás na mém bazárku.

Těší mě, že jste sem zavítali. Většinou zde prodávám věci po mé holčičce a chlapečkovi.
Stav oblečení se snažím popsat, jak jen to jde. Pokud máte jakékoliv dotazy, klidně se ptejte, předejdeme tak nedorozumění. Oblečení se snažím před prodejem prozkoumat a vše popsat dle skutečnosti, ale může se stát, že přehlédnu nějaký flíček, dírku, pokud by se tak stalo, prosím kontaktujte mě, určitě se nějak domluvíme.
Pokud projevíte o věci zájem a poté si nákup rozmyslíte, prosím dejte mi vědět, o nic nejde a já budu vědět, že mohu věci prodat jinde.
Na dobírku nezasílám, pouze ve výjimečných případech po předchozí domluvě. Poštovné účtuji dle tarifů ČP, pokud se nedohodneme jinak. Platbu očekávám do 3 pracovních dnů, pokud se nedomluvíme jinak, poté zboží znovu vystavuji. Pokud posíláte peníze přes Českou poštu, prosím informujte mě o této skutečnosti dopředu, tyto převody trvají podstatně déle, než převody z účtu a může dojít k nedorozumění. V případě, že se vám nějaké oblečení líbí, ale nelíbí se vám cena, napište, třeba se nějak domluvíme. Většinou nestíhám všechny věci fotit a zveřejňovat, pokud sháníte něco konkrétního, klidně napište, kouknu, jestli by se v našich skříních ještě něco nenašlo :) máme toho spousty
Děkuji a přeji hezké nakupování.

Aneta
Zobraz celé podmínky
Deka,