Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Deka Haipa Daipa květy, srdce, zvířátka

Prodám značkovou deku značka Haipa Daipa v perfektním stavu, výroba Česká Republika, složení: 100 % polyester, rozměry deky jsou: 69 x 49 cm, obrázková strana - je to taková chladivá část a ta sytě červená část je krásně teploučká část, byla vysoká pořizovací cena (599 Kč). Cena deky je: 400 Kč + poštovné. Krabice č. 30.
Aktualizovaný před 4 dny
2 zobrazení od 18. zář 2020
400 Kč
Oznámení od prodejce: PŘI ODBĚRU VÍCE VĚCÍ, DÁVÁM MNOŽSTEVNÍ SLEVU!!! Při koupi oblečení do velikosti: 80 dávám 20 % slevu na toto zboží!!! +
evapelclova    Šumperk
Ahoj. Vítám Vás milé maminky, tetičky, babičky ve svém internetovém bazárku. Prodávám věci po své holčičce a naší rodině, co již pro nás není potřebné, budu ráda, když někomu jinému poslouží a udělá radost. Pokud zboží má nějakou vadu, tak to píši a cenu tomu přizpůsobím, pokud snad něco přehlédnu, nezlobte se na mě. Zasílám zboží doporučeně po připsání částky na můj účet. Na zboží je uvedena cena za dané zboží + poštovné k tomu a to se odvíjí od váhy balíčku. Poštovné účtuji podle tarifu české pošty. V případě, že by vás zajímaly míry daného zboží a nebo jakýkoliv dotaz k danému zboží nebo jste chtěli další fotečky zboží, napište a já Vám, co nejdříve odepíši na Váš dotaz a co nejdříve zašlu dané fotečky. Zboží je z nekuřáckého prostředí, vždy posílám vyprané a v co nejzazším termínu. A kdyby někdo měl zájem i o jiné věcičky, tak se sestrou máme společný bazárek na facebooku "bazárek u Kačudy a Evíka", budeme rády, když se do něj také podívate, tam je mnohem více věciček :-D. Pokud máte prosím Vás zájem a rozmyslíte si to, prosím napište mi zprávu, trhat hlavu nikomu nebudu, jen abych měla informaci, že to mohu nabízet dál. Děkuji za Váš případný zájem. Zasílám buď Českou Poštou a nebo Zásilkovnou.
Zobraz celé podmínky
Deka haipa daipa květy, srdce, zvířátka,
Deka haipa daipa květy, srdce, zvířátka,
Deka haipa daipa květy, srdce, zvířátka,
Deka haipa daipa květy, srdce, zvířátka,
Deka haipa daipa květy, srdce, zvířátka,