Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Použité zboží

Dětská souprava pro nejmenší

Nabízím používanou sadu pro nejmenší. V pořádku. Sada obsahuje: hřebínek, kartáč, teploměr do koupele a nůžky pro ty nejmenší nehtíky s krytkou. Krásná lila barva. Značka: BEABA. Poštovné a balné: 54,- Kč.
Aktualizovaný před 1 týdnem
47 zobrazení od 19. zář 2018
220 Kč99 Kč
Oznámení od prodejce: Nově mohu zasílat balíčky přes zásilkovnu za 65,- nebo možný osobní odběr: Praha-východ, Praha-Hradčanská.
verkaterka    Nová Ves (region Praha - východ)
Dobrý den,
děkuji Vám, že jste navštívili moje stránky. Vecičky, které tu nabízm jsou po mé dceři, případně po mně samotné.

Na Vaše objednávky či dotazy se snažím reagovat co nejdříve. Pokud reagujete na mou nabídku a nakonec si nákup rozmyslíte, prosím napište mi email, přijde mi to slušné.
Po objednání zboží obdržíte podklady k platbě. Platbu očekávám do 3 pracovních dnů (pokud se nedomluvíme jinak). O odeslání balíčku vás vždy informuji. Jelikož už jsem nastoupila zpět do práce na plný úvazek, poštu stíhám jen a pouze 1x v týdnu. Nezlobte se, ale častěji to opravdu nestíhám. Zboží po zkušenostech nezasílám na dobírku.
Poštovné účtuji dle tarifů české pošty. Pošta nám opět od února zdražila a tak aktuální cenu za poštu písnu až do samotného emailu. Veškeré zboží raději zasílám doporučeně, ale není problém zaslat balíček obyčejně, ale pouze na vaše riziko.

Po obdržení balíčku vás žádám o email, zda vám balíček dorazil v pořádku. Pokud Vám doporučený balíček nedorazí do 5 pracovních dnů, prosím informujte mě. Na pozdější reklamace nebudu brát zřetel, protože po týdnu podací lístek vyhazuji a tak není možné řešit případnou reklamaci.

Přeji příjemné nakupování.

Věra
Zobraz celé podmínky
Dětská souprava pro nejmenší,
Dětská souprava pro nejmenší,
Dětská souprava pro nejmenší,
Dětská souprava pro nejmenší,
Dětská souprava pro nejmenší,
Dětská souprava pro nejmenší,