Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kojenecké nůžky Canpol babies s kulatou špičkou

Prodám kojenecké nůžky Canpol babies s kulatou špičkou. Důvod prodeje: již nevyužijeme. Doprava dle dohody - možné je osobní předání v Praze-Chodov, Háje, Opatov. Mohu i zaslat prostřednictvím Zásilkovny na výdejní místo Zásilkovny po platbě předem na účet za 69 Kč; dobírka +19 Kč. Nebo i na Vaši adresu buď prostřednictvím Zásilkovny (155 Kč po platbě předem na účet; dobírka +19 Kč), nebo prostřednictvím České pošty (dle aktuálního sazebníku). Podívejte se i na mé další inzeráty, jestli by se vám případně hodilo něco dalšího z mé nabídky.
Aktualizovaný před 3 dny
11 zobrazení od 5. pro 2020
30 Kč20 Kč
mirejzr    Praha 4
Dobrý den,

vítejte v mém bazárku :-).

Zboží se snažím vyfotit a popsat tak, aby fotografie a popis co nejvíce odpovídal skutečnému stavu věcí. V případě dalších dotazů je velmi ráda zodpovím.

Při prodeji nabízím buď osobní převzetí nebo zaslání poštou.

V případě zasílání poštou se snažím vždy volit takový druh poštovného, aby bylo co možná nejlevnější. Zboží zasílám po předem zaslané platbě na můj účet (stačí mi i potvrzovací certifikát o zadané transakci do e-mailu). Balíček se snažím odeslat prakticky obratem a pokud si příjemce zvolí doporučenou zásilku, tak obratem zasílám odkaz na kterém je možné sledovat pohyb zásilky.

Děkuji za zájem a těším se na obchodování s Vámi!!!
Zobraz celé podmínky
Kojenecké nůžky canpol babies s kulatou špičkou,