Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Použité zboží

Osuška

75 x 150

+ poštovné
Aktualizovaný před 11 hodinami
23 zobrazení od 2. lis 2019
120 Kč
karen12    Jihlava
Dobrý den, věci, které zde prodávám, jsou nám již malé či jinak nevyhovují.
Nově zasílám i přes ZÁSILKOVNU za přepravné od 65 Kč.
Upozorňuji, že obyčejně nezasílám. Byť se mi zatím žádná zásilka neztratila, v případě obyčejného doručení není jakýkoli doklad, podle kterého by se dala zásilka dohledat. Poštovné dle tarifu české pošty. Jedna věc do 5 cm - poštovné 54 Kč, doporučený balíček podle velikosti od 99 Kč (týká se většinou bot, které se zasílají v krabici). Po připsání platby zasílám balíček většinou obratem a ještě Vás upozorním zprávou, že byl balíček odeslán.

Na žádost věci přeměřím, ale očekávám, že se ozvete, zda si věc vezmete či nikoliv. Pokud se neozvete do 5 dnů, mažu Vás jako zájemce a věc je volně k prodeji pro ostatní zájemce. Pouhý dotaz na věc, jestli je volná a následně nepotvrdíte, že si věc vezmete, neberu jako závazný.
Na platbu čekám 5 dní, u neregistrovaných 3 dny, jinak Vás mažu jako zájemce.
Zboží nevyměnuji a n e b e r u ho zpět, dobře si rozmyslete svůj nákup. Věci jsou použité. Pokud jsou nové s cedulkou či bez cedulky, je to u nich uvedeno. Snažím se přeměřovat a popisovat, příp. se zeptejte. Pozdější komentáře typu, že je zboží větší či menší než jste předpokládali, když jsou u něj uvedeny rozměry, neberu v potaz.
Děkuji za přečtení a přeji hezký den.
K.
Zobraz celé podmínky
Osuška,
Osuška,