Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Použité zboží

Olang vel. 28 s membránou

Nabízím jarní/ podzimní teplejší vycházkové kotníčkové botky, šněrovací. Membrána Olantex. Nošené, podrážka na patě trošku šouplá.

Délka stélky..18cm
Aktualizovaný před 2 týdny
0 zobrazení od 4. lis 2018
300 Kč
tarja75    Praha 5
Dobrý den,
děkuji, že jste si udělala čas prohlédnout si mnou nabízené zboží. Většinou nabízím nošené věci po dětech, vyjímečně nové, pokud jsme je nestihli unosit. Jsme nekuřácká sportovní rodina, oblečení peru v ekologických pracích prášcích, funkční věci ve speciálních pracích prostředcích. Věci se vždy snažím popsat (žmolíky, flíčky). Na poštovném rozhodně vydělávat nechci, ale poštovné přeci jenom něco stojí. Menší balíčky je možné na vaše riziko odeslat i obyčejně.

Osobní odběr možný je v místě bydliště event. v Praze ( u metra Lužiny, či v pracovní době na letišti V.H.). 3x ročně (velikonoce, advent, prázdniny) jezdíme do Rožnova p.R., zboží mohu předat tam, nebo někde při cestě (jezdíme přes Vysoké Mýto, Mohelnici, Olomouc - u Globusu, Hranice n.M., Valmez).

Pokud se předem nedomluvíme jinak, očekávám platbu do 5ti pracovních dnů, poté rezervaci ruším.

Maminkám, které nemohou ihned zaplatit ráda s platbou vždy počkám a zboží odložím, pokud se ve stanovený termín již neozvou, na maily nereagují, těmto maminkám sice nerada, ale musím udělit negativní komentář.

Ceny v mém bazárku jsou pevně dané. Snažím se věci prodávat za ceny velmi přijatelné i přes většinou vysoké pořizovací ceny.
Poslední dobou přibývá maminek, které smlouvají o ceně typu: "Koupím, ale jen za dvacku". Rozhodla jsem se již více na takovéto nabídky či dotazy nereagovat. Děkuji za pochopení.
Zobraz celé podmínky
Olang vel. 28 s membránou, olang,28
Olang vel. 28 s membránou, olang,28
Olang vel. 28 s membránou, olang,28
Olang vel. 28 s membránou, olang,28
Olang vel. 28 s membránou, olang,28
Olang vel. 28 s membránou, olang,28