Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Použité zboží

Baleríny

Prodám balerínky vel. 30 (stélka 19 cm), zn. Nelli Blu. Na první pohled krásné, na nožce nejde vidět. ALE : špička se oslepuje a pata se droli viz fota. Cena 30 Kč.
Aktualizovaný před 2 dny
41 zobrazení od 5. zář 2020
30 Kč15 Kč
Oznámení od prodejce: zasílám přes ZÁSILKOVNU .. ZÁSILKOVNA mění cenu služby od 1. 5. 2021 z 65 Kč na 69 Kč.
dzejnany    Slušovice (region Zlín)
Osobní předání Slušovice nebo centrum Zlína.
Nabízím věcičky po dceři, některé věci jsou nošeny jen námi od vel. 98, ale většinou nakoupeno už z bazárků. Věci jsou zachovalé, ale žmolkům se neubráním. U každé věcičky je popsán stav a cena. Botky nabízím za minimální ceny, i když jsou nošeny vesměs jen námi. Není problém se zeptat na stav, lépe nafotit, přeměřit atd. Prodávám věci, co jsou i hodně ponošené, stává se mi, že si ode mě kupují maminky, které si věcičky přešívají na různé hadrové věci.
Poštovné je dle tarifů České pošty. Poštovné se snažím co nejpřesněji spočítat na stránkách ČP, někdy je přesto poštovné o něco vyšší nebo nižší, rozdíl z pochopitelných důvodů nevracím ani nepožaduji jeho doplacení. POŠTA ZMĚNILA OD 1,3,2019 DORUČOVÁNÍ. Pokud bude chtít někdo poslat obyčejně, nemám problém, ale myslete na to, že předám na poště a už se nezajímám jestli balíček došel či ne. Pokud bude chtít někdo poslat doporučeně, tak nemám problém, pošlu "číslo z podacího lístku" a můžeme z obou stran sledovat, kde je balíček.
Rezervaci podržím tři dny, pokud se během této doby zájemce již neozve, uvolním k prodeji, pokud se nedomluvíme jinak. Některé zboží nabízím i na jiných bazárcích, proto v okamžiku vašeho zájmu může být již prodané nebo rezervované, děkuji za pochopení.
Balíček odesílám jakmile mi dojdou korunky na účet, nezlobte se, ale z jistých důvodů neposílám na dobírku.
Ptejte si i co byste měli zájem, nemusím mít vše nafocené :-). Janka :-)
Zobraz celé podmínky
Baleríny, nelli blu,30
Baleríny, nelli blu,30
Baleríny, nelli blu,30
Baleríny, nelli blu,30