Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Použité zboží

Sandály Bama vel. 37

celková stélka 23 cm
Aktualizovaný před 2 dny
18 zobrazení od 9. říj 2019
70 Kč
Oznámení od prodejce: LIKVIDACE BAZÁRKU, VŠE O DOHODĚ
almas    Kolín
Maminky, děkuji za projevený zájem.

Pokud máte jakýkoliv dotaz ke konkrétnímu zboží, není problém, ráda a obratem odpovím. Poté čekám na vaše vyjádření 24 HODIN, pokud se mi do té doby neozvete, věc je volná pro dalšího zájemce. Veškeré vaše dotazy NEJSOU REZERVACÍ a ke koupi vás nezavazují. Je však slušnost odpovědět „mám/nemám zájem“. V případe ,že si z mého bazárku vyberete víc věcí, prosím odpovězte na KAŽDÝ z inzerátů, ať ostatní vídí že o danou věc už někdo projevil zájem.

Pokud se závazně domluvíme na zaplacení (vyžádáte si č. účtu, čekám na platbu max. 5 pracovních dnů, pokud se nedohodneme jinak), ale pak se už neozýváte a platba nedorazí, dávám hodnocení za nespolehlivost! Platbu přijímám předem na účet. Při odeslání na dobírku (po vzájemné dohodě) požaduji poštovné předem na účet.

Balíček odesílám VŽDY DOPORUČENĚ a většinou v den připsání platby (snažím se aby byl balíček co nejdřív u vás). /obyčejně odešlu pouze na vaše vyžádání a s vašim souhlasem jako „obyčejné psaní“ – max rozměry 35,3 x 25 x 2 cm, a v tom případě za případnou ztrátu nebo poškození balíčku neodpovídám !! Při odeslání balíčku Vám zašlu zprávičku a poprosím Vás o zprávu, zda balíček dorazil v pořádku. Osobní předání po domluvě v Kolíně.

Věcičky jsou z nekuřáckého prostředí. Pozn. k botičkám: synové nemají žádnou vadu nožiček, a ani nikdy neměli (velmi častý dotaz). Hodnocení potěší:), při prodeji píši hodnocení jako druhá.

Upozornění: Věci v mém bazárku inzeruji i na jiných serverech, takže se může stát, že i když se tady nezobrazuje žádný zájemce, věc už může být v rezervaci...

Budu se těšit na společné obchůdky. Hezký den!
Zobraz celé podmínky
Sandály bama vel. 37, bama,37
Sandály bama vel. 37, bama,37