Použité zboží

Cvičky

Aktualizovaný před 2 dny
6 zobrazení od 19. bře 2021
49 Kč
andy2210    Most
Milé maminky i ostatní kupující či jen nahlížející,
všechny Vás vítám a zdravím v mém bazárku. Věřím, že s výběrem budete spokojeni, nenabízím nic, co bych sama nechtěla koupit. Většina věcí je po mé malé slečně a jak už to bývá, s natěšeným očekáváním jsem to s nákupem věciček trošku přehnala, však to spousta z Vás zná;-) Zdá-li se Vám cena u některé z věcí vyšší, je to tudíž proto, že daná věc byla nošená 1-2krát a je tedy naprosto v pořádku, troufám si říct jako nová, bez známky nošení a pořizovací cena byla min. jednou taková, což se pořád vyplatí;-)
Poničené věci ani neprodávám, na menší vady nebo kazíky sama upozorňuji, abych předešla zbytečným zklamáním, ne-li nepříjemnostem a samozřejmě zohledňuji v ceně. Více nošené věcičky mohou mít prací chloupek, což nepovažuji za vadu, je-li dost patrný, také připisuji do popisu. Všechny věci, i ty úplně nové, jsou prané, tudíž nemohou mít visačky, papírové cedulky atd.
K ceně připočítejte služby České pošty, která se mi zdá možná vysoká, ale sama také platím, chci-li cokoliv objednat, proto o dopravě nesmlouvám. Věci zasílám doporučeně, obvykle z 98% v den připsání platby na účet, v ostatních případech do 2 pracovních dnů. Jednu věc jsem ochotna zaslat obyčejně, je to však na Vaše riziko.
Vyberete-li u mne v albu 2 a více věcí, můžete vybrat rovnou i nějaký bonus, dárek navíc, mám-li zrovna v nabídce. Může to být cokoliv, ponožtičky, dudlík, více nošená věc, kterou nechci zasílat samostatně právě kvůli poštovnému, či něco, co už se nám nehodí.
Balíčky věcí většinou nevkládám, sem tam nějaký set, ale radši vkládám kusově, ať si každý vybere, co potřebuje. Je to na Vás, při výběru většího odběru věcí, možno domluvit nějakou slevu, jinak o ceně nesmlouvám.
Děkuji, že jste ke mně zavítali, a udělali si chvilku a budu se těšit třeba někdy zas...
Přeji všem krásný a pohodový den
Andrea
Zobraz celé podmínky
Cvičky, 26