Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Použité zboží
Ulož - uložené 1×

Fialové krajkové tenisky

Nabízím téměř nenošené krajkové tenisky, moc pěkné, jsou na tkaničky a pro snadnější obouvání mají po stranách i zip.
Vnitřní stélka max 19,5 cm.
Značka: RTX
Doporučeně 75,- Kč
Aktualizovaný včera
53 zobrazení od 30. bře 2019
160 Kč
papir1    Praha 10
Milí nakupující,
předem bych chtěla poděkovat, že u mě nakupujete. Prosím, přečtěte si pro Vaši informaci podmínky prodeje. Nákupem souhlasíte s těmito podmínkami.

1.ODBĚR ZBOŽÍ
Zboží v mých nabídkách je IHNED K ODBĚRU.
Termín dodání se pohybuje v rozsahu okolo ± 1 až 3 dnů po přijetí platby na účet.

2. PLATBA
Úhrada-platba za zboží se provádí převodem na účet do 3-4 dnů, který obdržíte po potvrzení objednávky (podklady k platbě).
Prosím nezapomeňte provést úhradu včetně poštovného.

3. POŠTOVNÉ - ODESÍLÁNÍ
Zboží odesílám na Vámi uvedenou adresu. Poštovné je vždy uvedeno v nabídce, je vypočteno dle váhy, ceny a velikosti balíku.
Při odeslání obyčejné a doporučené pošty, neručím za to, že zboží přijde nepoškozené, pokud chcete mít jistotu, je potřeba si připlatit za odeslání křehké zásilky.
Velké balíky zasílám přepravní službou Top transem.
Na Slovensko zasílám po domluvě (potřeba počítat s dražším poštovným 200-250 Kč).
O odeslání zboží Vás budu informovat emailem.

4. REZERVACE
Pokud máte zájem o rezervaci, není problém, budu vám rezervovat zboží 24 hod a pak budu chtít vaše rozhodnutí, zda zboží budete chtít či ne.

5. ZÁRUKA
Pokud nastane problém se zbožím, kontaktujte mě do 5 dnů od mého odeslání a domluvíme se na postupu reklamace (vrácení zboží, nebo sleva), odpovídejte prosím co nejdříve na maily, abychom to dořešily ihned (po vaší dovolené opravdu již nemohu reklamaci řešit, jinak není problém). Oblečení je většinou nošené, vady se snažím popisovat, ale mohu něco někdy přehlédnout. To, že se vám třeba zboží nezalíbí, nebo nesedí, není možné reklamovat. Rozměry od velikosti 80, uvádím všude, proto raději měřte. Neřešte reklamaci špatným komentářem. Poštovné nevracím, zboží je nošené, a tak se musí počítat s tím, že není jako nové. Vrátím poštovné pouze tehdy, když opravdu přehlédnu nějakou větší vadu.

6. JINÝ BAZÁREK
Oblečení prodávám i na jiném bazárku, takže se může stát, že ikdyž jste 1. zájemce, může být daná věc prodaná, prosím počítejte i s touto variantou.

7. ZÁJEM O OBLEČENÍ
Pokud máte zájem o věc a odpovíte mi na inzerát, prosím komunikujte, čekám max do 3 dnů a pak vás jako zájemce anuluji, nemůžu pořád někoho uhánět.


Pokud se vším souhlasíte, budu se moc těšit na obchůdky s vámi :-))Lucie Papírníková
Zobraz celé podmínky
Fialové krajkové tenisky, 31
Fialové krajkové tenisky, 31
Fialové krajkové tenisky, 31
Fialové krajkové tenisky, 31