Inzeráty > Dětské oblečení > Bundy, větrovky, kabáty
Použité zboží

Kabátek zn. Next, vel. 98/104

Kabátek zn. Next, vel. 98/104, na štítku uvedena vel. 98, je spíš větší, podšitý bavlnou, nošený a praný, pěkný, vady jsem nenašla, barva je světle růžová.

Rozměry: hrudník 2 x 38 cm, délka od ramene 47 cm, rukáv od krku 43 cm.

Poštovné a balné: 99,-Kč
Aktualizovaný před 2 dny
27 zobrazení od 9. říj 2019
150 Kč
dolicek007    Branky (region Vsetín)
Dobrý den,

prodávám kvalitní oblečení nejrůznějších značek, zboží každý týden doplňuji, mám hodně oblečení a nestíhám vše vystavovat. Platbu očekávám do pěti dnů od rezervace zboží, pokud to není možné, jsem ochotná počkat, ale musíme se na tom dohodnout, zboží pak odesílám maximálně dva dny po obdržení platby, vesměs ale posílám v den obdržení platby, pokud to samozřejmě nevyjde na víkend. Jsem spolehlivým prodejcem,o čemž svědčí i množství pozitivních hodnocení, bohužel ne všichni hodnocení udělují, bylo by jich určitě ještě mnohem více. :-)
Při zakoupení více kusů slučuji poštovné dle tarifu České Pošty, v případě zakoupení více kusů za větší částku (cca od 600,-Kč) je možné se domluvit na slevě, není to však pravidlem, protože oblečení i tak prodávám za nízké ceny, když si vezmete jejich pořizovací cenu a kvalitu. Děkuji a těším se na obchod s Vámi.

Lenka B.
Zobraz celé podmínky
Kabátek zn. next, vel. 98/104, next,98