Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Použité zboží
Ulož - uložené 1×

Teplá zimní bunda zn. Kiki&Koko vel.116

Prodám chlapeckou teplou zimní bundu zn. Kiki&Koko vel.116. Nošena do školky, na konci rukávu a na PD mírně ušpiněna, nešlo to nafotit, je to velmi světlé a na 1. pohled to nejde poznat. Na dovádění venku a do školky stále hezká a bez dalších vad. Moc povedená bunda, teplá, praktická, pohodlná, syn měl v menších velikostech i předchozí 2 sezóny. Kapuce je na zip - lze sundat, kapsy také na zip - překryté légou.
Délka PD 48 cm, ZD 51 cm, šířka 41 cm, rukáv od kapuce 49 cm.
Posílám i přes Zásilkovnu.
Případné dotazy ráda zodpovím.
Aktualizovaný před 3 týdny
3 zobrazení od 11. kvě 2021
149 Kč
Oznámení od prodejce: Při nákupu minimálně 5 ks (set prodávaný jako celek je brán jako 1 ks ) je sleva 10% na celý nákup ( bez poštovného )
verujan    Uherský Brod (region Uherské Hradiště)
Milé maminky,

děkuji že jste nahlédly do mého alba. Před nákupem si, prosím, přečtěte podmínky prodeje, aby nedocházelo ke zbytečnému nedorozumění.

Prodávám oblečení a věci po mých dětech nebo neteři, či po mně. Je tedy převážně nošeno, pokud není uvedeno jinak. Stav a všechny případné vady se snažím poctivě popsat. Může se stát, že něco, např. večer při umělém osvětlení, přehlédnu. V takovém případě mi napište zprávu, určitě se dohodneme na řešení.
Oblečení a obuv od 2,5 roku nosí děti do školky, takže velká část je podepsaná ( na skrytém místě, při nošení není vidět ). Nepovažuji to za vadu, v popisu to neuvádím a reklamaci neuznávám. Pokud víte, že by Vám to vadilo, ptejte se před koupí.
Pokud Vám z popisu něco není jasné, potřebujete doplnit informace o rozměrech či fotografie, ráda Vám vyhovím. Na Vaši odpověď, zda máte, či nemáte zájem, čekám 24 hodin, poté uvolňuji dalšímu zájemci, či vracím do prodeje.
Na platbu čekám 3 pracovní dny od zaslání podkladů k platbě, ale nemám problém počkat do výplaty, mateřské, atd. Vše záleží na domluvě.
Zásilky odesílám doporučeně prostřednictvím České pošty, po dohodě mohu poslat i obyčejně, ale pouze na Vaše riziko, při nedoručení nenesu žádnou odpovědnost a nemáte nárok na finanční, ani jinou náhradu.
Přes Zásilkovnu neposílám, nežádejte mne o to, prosím.
Oblečení pouze prodávám, neměním, takové nabídky anuluji. Nežádejte mne o to, prosím.

Děkuji za respektování těchto podmínek a přeji příjemný nákup.

Markéta
Zobraz celé podmínky
Teplá zimní bunda zn. kiki&koko vel.116, kiki&koko,116
Teplá zimní bunda zn. kiki&koko vel.116, kiki&koko,116
Teplá zimní bunda zn. kiki&koko vel.116, kiki&koko,116
Teplá zimní bunda zn. kiki&koko vel.116, kiki&koko,116