Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Inzeráty > Dětské oblečení > Bundy, kabáty, saka
Použité zboží

Luxusní béžová bunda s mikinou - dva v jednom

SUPER STAV - NOŠENÍ SKORO NEPOZNÁTE. BÉŽOVÁ BARVIČKA - MATERIÁL TAKOVÝ TEN CHLADIVÝ - NÉ ŠUSŤÁK. UVNITŘ ČOKO HNĚDÁ MIKINA - PŘIPÍNÁ SE NORMÁLNĚ BUNDIČCE ZIPEM, KDYŽ JE TEPLEJI -MŮŽETE SUNDAT - SUPER VYCHYTÁVKA. NA MIKINĚ PEJSEK A VZADU NA BUNDĚ TAKÉ KRÁSNÝ PEJSEK. KAPUCKA ODEPÍNACÍ NA PATENTY - PODŠITÁ SVĚTLE MODROU BAVLNOU. ROZEPÍNACÍ NA ZIP. VPŘEDU ČTYŘI KAPSY - DVĚ VELKÉ NA SUCHÉ ZIPY. BUNDIČKA MÁ SPOUSTY KRÁSNÝCH DETAILŮ - LUXUSNÍ PROŠÍVÁNÍ. DOPORUČUJI - KRÁSNÁ A TEPLOUČKÁ.
ROZMĚRY: DÉLKA 41 CM, RUKÁV OD KAPUCKY 40 CM, ŠÍŘKA 2X38 CM
POŠTOVNÉ: 70 KČ DOPORUČENĚ
Aktualizovaný včera
26 zobrazení od 7. říj 2019
120 Kč
Oznámení od prodejce: NA PŘÁNÍ A PO VZÁJEMNÉ DOHODĚ SESTAVÍM VELIKOSTNÍ BALÍČEK (JARNÍ, LETNÍ, PODZIMNÍ, ZIMNÍ).
davydek    Trutnov
Milí nakupující, vítám Vás ve svém obchůdku a děkuji za Váš zájem. Na dotazy ke zboží ochotně a obratem odpovím, rezervuji jen do 24 hod. od uvedeného dotazu, poté dávám dál do prodeje !!!! Snažím se nabízenou věc podrobně popsat a nafotit, pokud něco přehlédnu, může se stát, jsem jenom člověk a určitě se spolu domluvíme na dalším postupu :-)). Zakoupenou věc odesílám obratem, to je nejpozději druhý den po připsání peněz na účet. Pokud napíšete informaci o odesílané platbě (případně zašlete potvrzení o platbě), jsem schopna odeslat ještě týž den nebo hned druhý den. Nabízené zboží rezervuji i na jiných stránkách, tak se může stát, že i když budete první zájemci, může být zboží již zamluvené jiným zájemcem. Za to se předem omlouvám, ale to neovlivním, proto v případě zájmu neváhejte a rezervujte!!!!! Nemám problém s vrácením peněz pokud nebudete spokojené, ale v případě že chyba nebude na mé straně nevracím poštovné !!!!! V případě nákupu více věcí najednou počítám pouze jedno poštovné !!!!! O poštovném nesmlouvám, nedá se dopředu určit, jak která paní na poště zrovna zásilku zhodnotí - zda jako dopis či balíček :-)). Proto poštovné nevracím a v opačném případě nepožaduji jeho doplacení. Bohužel nám pošta opět zdražuje, poštovné uvedené v inzerátu nemusí odpovídat aktuálnímu poštovnému, musela bych už každého inzerátu opravovat - děkuji za pochopení. Nově mohu poslat přes zásilkovnu, pokud si to budete přát.
Pokud jste dočetli až sem velmi děkuji a těším se na obchůdky s Vámi.
Milí nakupující, hojně se mi stává, že si někteří rezervují věc, vyžádají podklady a potom na nic nereagují. Pokud zašlu podklady k platbě a Vy se mi do tří pracovních dnů neozvete ani na mou urgenci, zruším rezervací, nabídnu věc dalším zájemcům a píši negativní hodnocení. Děkuji za pochopení.
Bohužel mám špatnou zkušenost s jednou kupující, takže i když jsem to pokládala za samozřejmost, tak Vás moc prosím, abyste si zboží po doručení prohlédli. Paní psala po třech měsících, že má bunda vady i přesto, že po doručení byla spokojená, takové jednání není fér.
Opět jedna špatná zkušenost, paní se svetr nelíbil, nemám problém s vrácením peněz, ale je to již 14 dnů, mám pocit, že paní si svetr pěkně unosí a potom možná zašle zpět, nejsem charita, takto ne!! Respektujte prosím tuto podmínku prodeje, pokud nevrátíte zboží do týdne, již nebudu balíček vyzvedávat a penízky nevrátím, děkuji za pochopení.
Naštěstí drtivá většina jsou maminky férové a pohodové, děkuji.

Pohodové sluníčkové dny Vendul
Zobraz celé podmínky
Luxusní béžová bunda s mikinou - dva v jednom, c&a,92
Luxusní béžová bunda s mikinou - dva v jednom, c&a,92
Luxusní béžová bunda s mikinou - dva v jednom, c&a,92
Luxusní béžová bunda s mikinou - dva v jednom, c&a,92
Luxusní béžová bunda s mikinou - dva v jednom, c&a,92
Luxusní béžová bunda s mikinou - dva v jednom, c&a,92