Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Použité zboží
Ulož - uložené 2×

Kratší koženková bunda HM, vel. 7-8 let

Krátce nošená, frajerská, měkká, vypodšívkovaná, černá, prací bunda, na rukávech prošívaná do kosočtverců, střih CROP TOP, kratší, zapínání na zip, křivák, u krku stojáček na druk, boční kapsy, vzadu kratší, uvedená vel. 7-8 let, ale řekla bych spíš na těch 7 let nebo pro drobnou dívku, měřte, d. vpředu na bocích 38, ve středu až 40cm, vzadu ve středu 34,5cm, mírně dokulata na bocích 38cm, š. 35cm, rukáv od průramku 36, od ramene 45,5cm, od krku 52cm
Aktualizovaný před 5 dny
15 zobrazení od 22. říj 2020
225 Kč
Oznámení od prodejce: Vzhledem k zvýšeným cenám ČP nabízím i službu ZÁSILKOVNY
maminapaja    Pardubice
Dobrý den maminky a ostatní kupující!

Děkuji za Váš zájem o nabízené zboží, ráda bych Vás seznámila se svými podmínkami prodeje.

Nabízím použité značkové oblečení po mé dceři a synovi, ale i po dětech sourozenců a mnohdy i od kamarádek. Jelikož toho máme hodně a dětičky to nestíhají unosit, ke všemu mají rozdílné postavy jedná se vesměs o velmi málo nošené, mnohdy jen přeprané, či úplně nové kousky.

Popis odpovídá aktuálnímu stavu, snažím se upozornit na případné nedostatky, píši nejen udanou velikost, ale i skutečné jednotlivé rozměry. Samozřejmě odpovím na jakýkoliv doplňkový dotaz. Tím, že nejde jen o moje zboží, musím vždy nejprve ověřit, zda je daný kousek ještě volný,

Rezervace zboží je závislá na naší domluvě, ale činí standardně 2 dny.

V případě, že si zboží zarezervujete a následně svůj úmysl změníte, předpokládám, že mě o tom budete neprodleně informovat, aby zboží nebylo zbytečně blokováno!!!

Upřednostňuji pouze platby převodem na bankovní účet, což lze i poukázkou typu A, popř. poštovní poukázkou na jméno typu C. Na dobírku a na Slovensko po špatných zkušenostech neposílám. Obyčejně zasílám jen na výslovné přání a riziko kupujícího.

Cena poštovného se odvíjí od tarifů České pošty, mnohdy se předem špatně přesně odhadne, ale snažím se, aby se cena zbytečně nenavyšovala, dle velikosti objednávky počítám i balné. U zakázek do 100,- Kč je mnohdy cena poštovného zvýšena ještě o 10,-Kč za balné o ostatní vícenáklady.

Zboží zasílám co nejdříve po obdržení peněz na účet. O odeslání zásilky vždy předem informuji. Variabilní symbol Vám zašlu společně s bankovními údaji, nezapomeňte uvádět.

Po obdržení zásilky očekávám, že mi napište, abych věděla, že vše proběhlo v pořádku. Jelikož u některých kupujících nedochází ke zpětné reakci po doručení zásilky, čekám max. týden a poté odeslané zboží zcela odmazávám.

Děkujeme za objednávky a přejeme příjemný den, Pavla a spol.
Zobraz celé podmínky
Kratší koženková bunda hm, vel. 7-8 let, h&m,122
Kratší koženková bunda hm, vel. 7-8 let, h&m,122
Kratší koženková bunda hm, vel. 7-8 let, h&m,122
Kratší koženková bunda hm, vel. 7-8 let, h&m,122
Kratší koženková bunda hm, vel. 7-8 let, h&m,122
Kratší koženková bunda hm, vel. 7-8 let, h&m,122