Používáme cookies. Více informací zde. OK
Inzeráty > Dětské oblečení > Čepice, rukavice, šály
Nové zboží

Čepice

Oboustranná čepice ze Sportisima , nová ještě s cedulkou. Vysoká 17,5 cm, šířka 21 cm (v nenataženém stavu, pruží)
Aktualizovaný včera
64 zobrazení od 11. bře 2018
60 Kč
kavi123    Hořešovice (reg. Kladno)
Dobrý den,
prodávám oblečení po své dceři. Vše je vypráno, ale jelikož mám věci uskladněné ve vakuových pytlech, je někdy pomačkané (stejně předpokládám, že si každá maminka oblečení vypere a vyžehlí). Většina oblečení je ve velmi dobrém stavu - něco dcera nestihla unosit, něco neměla třeba ani jednou na sobě. Pokud se najde kousek s nějakou vadou (flek, dírky, žmolíky...), vše uvádím u inzerátu. U ceny není započítané poštovné. Posílám přes Českou poštu doporučeně, jakmile jsou peníze připsány na účet. Poštovné dle velikosti a váhy balíčku (50-80,-)...prosím, o cenách nesmlouvám, jsou pevně dané.

Chci poprosit, pokud chcete zboží přeměřit, ráda to udělám...ale co mě přivádí "do vrtule", když někomu míry zašlu a on není ani schopen napsat, že je pro něj oblečení nevyhovující (malé, velké)! Pak tu mám týden vytažené oblečení, které mohlo být dávno uložené zpět při nezájmu. DĚKUJI

Kdybyste byli spokojeni s nákupem, budu ráda za hodnocení. Pokud nastane nějaký problém, je určitě v mém zájmu ho vyřešit, nechci mít špatnou vizitku (bohužel jsem zažila jako kupující na MK dost maminek, kde problém byl a neřešily to), popisuji stav věcí pravdivě, ale může se stát, že něco přehlédnu, jsme jen lidi. Vše se dá v klidu řešit.
Zobraz celé podmínky
Čepice, lewro,92