Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Inzerát je prošlý.
Nové zboží

Pletená zimní čepice s opičkou

Krásná čepice Next, bohužel nám velikostně nesedla. Čepička je nenošená ani nepraná, je na ní ještě plast od visačky. Moc hezká barva a roztomilá výšivka opičky. Velikost uvedena 1-2 roky.
Aktualizovaný před 1 měsícem
214 zobrazení od 9. led 2016
99 Kč
Oznámení od prodejce: Prodej zde ukončuji - nové inzeráty nepřidávám, v případě zájmu pošlu odkaz na širší nabídku. Děkuji za pochopení
petulecka    Pelhřimov
Dobrý den,
vítám Vás ve svém bazárku. Prodávám zde buď věci po sobě, nebo postupně i po svých synech. Stav věcí se snažím popsat co nejpřesněji, na jakýkoliv dotaz ráda odpovím, popř. zašlu více fotografií nebo cokoliv přeměřím.
Poštovné podle tarifu ČP - doporučené nebo po domluvě i obyčejně (jen na výslovné přání - za takovou zásilku nemohu ručit). V případě nákupu více věcí platíte jedno poštovné podle velikosti či váhy zásilky. Při objednávce za více než 500 Kč poštovné ZDARMA (platí pouze pro oblečení).
Věci odesílám obratem, nejpozději do dvou dnů, po připsání platby na účet. Na dobírku nezasílám.
Zboží rezervuji týden, potom rezervaci ruším. Samozřejmě se však nechá vždy domluvit, jsem ochotna počkat.

Pokud pošlete nějaký dotaz na zboží, prosím pak po zaslání odpovědi ještě o zpětnou zprávu, zda budete mít zájem. Děkuji.
Bohužel po špatných zkušenostech UPOZORŇUJI: V případě, že napíšete, že máte zájem a já pošlu platební údaje, dávám zboží do rezervace (ihned pozastavuji), pokud po tomto přestanete reagovat, po týdnu rezervaci ruším a dávám automaticky negativní hodnocení!

Věřím, že toto nenastane často, nicméně pokud se stane, že Vám balíček odešlu a Vy si jej nepřevezmete a vrátí se mi zpět, peníze nevracím!!! Jsem však ochotna znovu odeslat, pokud do 7 dnů uhradíte znovu poštovné + 10 Kč.

Nově inzeruji i jinde, přednost má první zájemce. Děkuji za pochopení

Přeji příjemné nakupování

Petra
Zobraz celé podmínky
Pletená zimní čepice s opičkou, next,86
Pletená zimní čepice s opičkou, next,86