Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Inzeráty > Dětské oblečení > Čepice, rukavice, šály
Použité zboží

Nákrčník, kruhová šála

So nová, teplá, rozměry 26x20 cm
Aktualizovaný před 5 dny
0 zobrazení od 12. led 2021
65 Kč
makrofri    Ústí nad Orlicí
Částku za obchůdek mi prosím zašlete na 2800026734/2010. Děkuji za zájem o můj bazárek. Poštovné dle tarifu ČP není připočítáváno k ceně. Napište mi a domluvíme se, na vlastní riziko mohu poslat obyčejně. Posílám také přes zasilkovna.cz za poštovné 70 Kč paušál do 5 kg balíček. Zkuste se podívat na můj celý bazárek a můžete ušetřit na poštovném. Věci se snažím dostatečně popsat. Pokud má nějakou vadu, snažím se jí popsat. Pokud si u mne vyberete 4 a více věcí přibalím malý dárek.
Nakupujete na internetu a chcete získat z každého nákupu peníze zpět? Používám a je to super, fungujete to! Prosím registrujte se přes můj odkaz, děkuji!
Znáte tipli. cz? Nakupujte s cashback portálem Tipli a odměna vás nemine. Co je to cashback? Cashback můžeme přeložit jako “peníze zpět”. Díky cashbacku získáte zpět část peněz, které utratíte za svůj nákup na internetu. Cashback jednoduše znamená, že vás odměníme za vaše nákupy na Tipli.Chcete-li nakoupit, stačí na stránce Tipli vyhledat váš oblíbený obchod a prokliknout do obchodu pomocí oranžového tlačítka. Další postup je zcela stejný jako při běžném nákupu - vyberte a objednejte zboží. V nabídce máme přes 450 e-shopů a nové přidáváme každý den.Jakmile v obchodě nakoupíte, obchodník nám dá vědět o vašem nákupu. Z ceny každého nákupu získáte část peněz zpět. Žádné kredity, rovnou peníze na váš účet. pro registraci použijte https://www.tipli.cz/p/213026
Zobraz celé podmínky
Nákrčník, kruhová šála, disney,110