Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Inzeráty > Dětské oblečení > Čepice, rukavice, šály
Použité zboží

Dětská čepice, čepička panda, obvod 36 - 40 cm

Prodám čepičku v pěkném stavu, obvod čepičky je: 36 - 40 cm, z vnějšku je to příjemně chlupaté, hřejivé, ze vnitřku je také: 100 % polyester - už není chlupatý, zevnitř je tak 0,5 centimetrové kolečko na zašití a trochu se táhne nahoru asi centimetr, všimla jsem si toho, až při přidávání inzerátu, na požádání dofotím, cena tomu přizpůsobena. Cena čepičky je: 25 Kč + poštovné. Krabice č. 37.
PŘI ODBĚRU VÍCE VĚCÍ, DÁVÁM MNOŽSTEVNÍ SLEVU.
Aktualizovaný před 2 dny
0 zobrazení od 12. led 2021
25 Kč
Oznámení od prodejce: Pokud si něco vyberete ode mně a něco od kacuda (https://www.modrykonik.cz/market/seller/kacuda/), tak můžete, pošlem
evapelclova    Šumperk
Ahoj. Vítám Vás milé maminky, tetičky, babičky ve svém internetovém bazárku. Prodávám věci po své holčičce a naší rodině, co již pro nás není potřebné, budu ráda, když někomu jinému poslouží a udělá radost. Pokud zboží má nějakou vadu, tak to píši a cenu tomu přizpůsobím, pokud snad něco přehlédnu, nezlobte se na mě. Zasílám zboží doporučeně po připsání částky na můj účet. Na zboží je uvedena cena za dané zboží + poštovné k tomu a to se odvíjí od váhy balíčku. Poštovné účtuji podle tarifu české pošty. V případě, že by vás zajímaly míry daného zboží a nebo jakýkoliv dotaz k danému zboží nebo jste chtěli další fotečky zboží, napište a já Vám, co nejdříve odepíši na Váš dotaz a co nejdříve zašlu dané fotečky. Zboží je z nekuřáckého prostředí, vždy posílám vyprané a v co nejzazším termínu. A kdyby někdo měl zájem i o jiné věcičky, tak se sestrou máme společný bazárek na facebooku "bazárek u Kačudy a Evíka", budeme rády, když se do něj také podívate, tam je mnohem více věciček :-D. Pokud máte prosím Vás zájem a rozmyslíte si to, prosím napište mi zprávu, trhat hlavu nikomu nebudu, jen abych měla informaci, že to mohu nabízet dál. Děkuji za Váš případný zájem. Zasílám buď Českou Poštou a nebo Zásilkovnou.
Zobraz celé podmínky
Dětská čepice, čepička panda, obvod 36 - 40 cm, 68
Dětská čepice, čepička panda, obvod 36 - 40 cm, 68