Používáme cookies. Více informací zde. OK
Inzeráty > Dětské oblečení > Čepice, rukavice, šály
Použité zboží

Zimní čepice, ušanky, pěkné, vel. 104 až 116

Zimní čepice, ušanky, pěkné, vel. 104 až 116, první ušanka vzadu na stažení dobře, drží obě podšité fleecem, druhá ušanka zn. H&M, obě pěkný stav, bez vady. Cena za obě.

Poštovné a balné: 55,-Kč
Aktualizovaný včera
99 zobrazení od 14. bře 2018
90 Kč
dolicek007    Branky (reg. Vsetín)
Dobrý den,

prodávám kvalitní oblečení nejrůznějších značek, zboží každý týden doplňuji, mám hodně oblečení a nestíhám vše vystavovat. Platbu očekávám do pěti dnů od rezervace zboží, pokud to není možné, jsem ochotná počkat, ale musíme se na tom dohodnout, zboží pak odesílám maximálně dva dny po obdržení platby, vesměs ale posílám v den obdržení platby, pokud to samozřejmě nevyjde na víkend. Jsem spolehlivým prodejcem,o čemž svědčí i množství pozitivních hodnocení, bohužel ne všichni hodnocení udělují, bylo by jich určitě ještě mnohem více. :-)
Při zakoupení více kusů slučuji poštovné dle tarifu České Pošty, v případě zakoupení více kusů za větší částku (cca od 600,-Kč) je možné se domluvit na slevě, není to však pravidlem, protože oblečení i tak prodávám za nízké ceny, když si vezmete jejich pořizovací cenu a kvalitu. Děkuji a těším se na obchod s Vámi.

Lenka B.
Zobraz celé podmínky
Zimní čepice, ušanky, pěkné, vel. 104 až 116, h&m,104
Zimní čepice, ušanky, pěkné, vel. 104 až 116, h&m,104