Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Inzeráty > Dětské oblečení > Čepice, rukavice, šály
Použité zboží

Little things čepice vel. 5

Prodám svetrovinovou čepici s bavlněnou podšívkou, tvarovanou na ouška, pěkně sedí, bez vad, PC okolo 250,- Kč.
Aktualizovaný před 3 týdny
98 zobrazení od 5. únor 2019
55 Kč
jitkalan    Hradec Králové
Milé maminky,
čím dál častěji se mi stává, že si někdo vyhlídne nějakou věc na mém bazaru, nechá si ji znovu nafotit, změřit do detailů a když dojde na platbu, komunikace ustane. Prosím, neplýtvejte mým časem a kontaktujte mě jen když máte opravdu zájem a dostatek finančních prostředků.

Nabízím osobní odběr v Pardubicích na Dukle a v Hradci Králové na Velkém náměstí, respektujte to prosím a nežádejte mě, abych vám to vozila až přede dveře.

Prodávám oblečení a další kojenecké/dětské potřeby po mých dětech. Oblečení posílám vyprané a vyžehlené. Mám nekuřáckou domácnost bez domácích mazlíčků.
Odesílám balíčky doporučeně, proto je cena poštovného vyšší. V případě zakoupení více věcí účtuji jedno poštovné dle velikosti a váhy (většinou se pohybuje v rozmezí 54-83,– Kč). Pokud si přejete zaslat nějakou věc obyčejně, ráda Vám vyhovím ovšem na Vaše riziko (pokud se věc na poště ztratí, peníze nevracím). Platbu žádám předem na můj účet. Prosím, uvádějte do zprávy pro příjemce Vaši přezdívku na bazaru - ať nemusím dohledávat kdo co poslal, obzvlášť, když pak přijdou peníze z účtu vedeného pod jiným jménem.

Děkuji Jitka
Zobraz celé podmínky
Little things čepice vel. 5, little things,98
Little things čepice vel. 5, little things,98
Little things čepice vel. 5, little things,98
Little things čepice vel. 5, little things,98