Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Inzeráty > Dětské oblečení > Kalhoty, džíny, tepláky
Použité zboží

Vyteplené kalhoty , zn. Palomino, vel. 122

Vyteplené kalhoty , zn. Palomino, vel. 122 (6 - 7 let), podšité hnědou bavlnou, zapínání na cvok a zip, regulace v pase, s ozdobným prošitím a výšivkami, přední díl 2 x kapsa na suchý zip, 2 x kapsa s klopou, zadní díl 2 x kapsa na suchý zip. Kalhoty jsou bez vad a poškození, upozorňuji na "čárové vyšisování" na zadní straně pravé nohavice, konce nohavic nejsou prodřené. Poštovné dle tarifu ČP, přeplatek vracím zpět.
Aktualizovaný před 1 týdnem
34 zobrazení od 5. lis 2018
129 Kč
makuci    Brno-Líšeň
Milé maminky, zboží (po zkušenostech) zasílám až po připsání peněz na účet. Děkuji za pochopení. Poštovné = dle tarifu České pošty (pokud je cena nižší, přeplatek vracím zpět).

Z důvodu inzerce i na jiných serverech a po (pro mne) nemilé události při prodeji zde na Modrém koníkovi, doplňuji informace k úspěšnému uzavření obchůdku: Pokud o inzerovanou věc projeví zájem např. 5 maminek, sdělí svůj zájem a požádají o doplňující informace (míry, materiál, jak byl oděv dlouho nošen apod.), zboží prodávám mamince, která jako první sdělí své rozhodnutí zboží koupit a požádá o zaslání podkladů k platbě. Tím je pro mne obchod "uzavřen" a inzerát dávám do pozastavených. Pořadí "čekatelů" - omlouvám se za ten výraz - stanovuji dle vyjádření rozhodnutí o koupi s požadavkem zaslání podkladů k platbě.

Milé maminky, dotaz na zboží není z mého pohledu zavazující ani pro Vás ani pro mne. Stejně tak se nemusíte bát, že bych Vás uháněla s dotazy "jak jste se rozhodly a zda si zboží budete brát, protože jsou další zájemci v pořadí".

Zavazujícím krokem je pro mne domluva o koupi a zaslání podkladů k platbě. Pokud by z obchůdku i v tomto případě z nějakého důvodu sešlo, v pořadí je další zájemce, který vyjádřil rozhodnutí zboží koupit a požádal o podklady k platbě.

Jsem toho názoru, že každá situace má řešení :-)

Děkuji za pozornost a pochopení, Martina
Zobraz celé podmínky
Vyteplené kalhoty , zn. palomino, vel. 122, palomino,122
Vyteplené kalhoty , zn. palomino, vel. 122, palomino,122
Vyteplené kalhoty , zn. palomino, vel. 122, palomino,122
Vyteplené kalhoty , zn. palomino, vel. 122, palomino,122
Vyteplené kalhoty , zn. palomino, vel. 122, palomino,122