Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Inzeráty > Dětské oblečení > Kalhoty, džíny, tepláky
Použité zboží

2x tepláky

Tmavě modré tepláčky zn. Primark, s dinosaury zn. Pepco. Nošené, žmolík od praní. Cena za oboje.
Aktualizovaný před 1 týdnem
124 zobrazení od 6. srp 2018
65 Kč
hhanca    Šumperk
Dobrý den, prodávám zboží po našich chlapečcích a věci, co nám doma přebývají :) Občas prodávám věci i po kamarádčině holčičce.
Po špatných zkušenostech pouze platba předem na účet. Jak jsou peníze na účtu, snažím se odesílat balíček co nejdříve, ale bydlíme na vesnici a otvírací doba pošty je dost omezená. I tak většinou posílám ten den, nebo druhý den, po obdržení platby. Poštovné je dle tarifu ČP. Pokud je vám něco u zboží nejasné, ptejte se, popřípadě si řekněte o detailnější foto. Zboží neberu zpět a nevracím peníze, děkuji za pochopení. Věci posílám vyprané a vyžehlené, pokud není uvedeno jinak.
Zboží klidně rezervuji, ale pouze po domluvě. Klidně počkám, jak vám dojde mateřská. Od první zprávy nebo dotazu čekám maximálně 2 dny na Vaše vyjádření, pokud nenapíšete, tak pouštím zboží dalšímu zájemci!!! Protože pak čekám týden na vyjádření a nic a mezitím třeba odmítnu 2 další zájemce.
PROSÍM, nenavrhujte mi cenu mého zboží!!! Já sama na bazárku nakupuji a tohle bych si fakt nedovolila. Buď to za tu cenu chci, nebo ne. Děkuji za pochopení!
Hezký den. H.
Zobraz celé podmínky
2x tepláky, primark,92
2x tepláky, primark,92
2x tepláky, primark,92