Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Inzeráty > Dětské oblečení > Kalhoty, džíny, tepláky
Použité zboží

Manšestrové lacláčky s vláčky (vel.80-86)

Krásné manšestrové kalhoty s laclem s polstrováním na kolenou v podobě vláčků. Zapínání v horních partiích na knoflíky, na nohou (např. na řebalování) je jeden dlouhý zip (viz foto dole). Přesné míry jsou také na fotce dole.
Aktualizovaný před 38 minutami
13 zobrazení od 5. říj 2019
30 Kč25 Kč
haux    Jilemnice (region Semily)
Milé maminky, tatínkové a jiní rodinní příslušníci😃, prodávám věci po našich dvou dětech + nějaké věcičky, co se nám doma nehodí (ale někdo to třeba shání😉). Vždy se snažím napsat všechny případné závady a rovnou je i zohledňuji v ceně. Je však možné, že někdy nějakou drobnost přehlédnu - v takovém případě se omlouvám a můžeme to řešit.

Některé věci mám psáno, že je daruji k objednávce - vždy ke dvěma koupeným věcem si můžete vybrat jednu věc zadarmo, budou-li ještě nějaké takové.

Jsme nekuřácká rodina a nemáme žádné domácí mazlíčky.

Balíčky odesílám do 3 pracovních dní od připsání peněz na účet. Na dobírku nezasílám. Po odeslání balíčku čekám týden na zprávu o přijetí balíčku. Pokud zprávu nenapíšete, považuji balíček za doručený a obchod tak za uzavřený.

Cenu odeslání balíčků řídím podle tarifů ČP, které jsou v současnosti ovlivněny velikostí balíku. Případně máme ve městě pobočku Zásilkovny, takže je možnost posílat i přes Zásilkovnu, což je většinou za 65 Kč.

Přeji příjemné nakupování a nebojte se mě na cokoliv zeptat😉
Zobraz celé podmínky
Manšestrové lacláčky s vláčky (vel.80-86), 80
Manšestrové lacláčky s vláčky (vel.80-86), 80
Manšestrové lacláčky s vláčky (vel.80-86), 80
Manšestrové lacláčky s vláčky (vel.80-86), 80