Džíny dívčí zn. George, vel. 86

30/11 Dívčí džíny zn. George, vel. 86. Top stav, na parádu.
Aktualizovaný před 3 týdny
82 zobrazení od 16. říj 2016
70 Kč55 Kč
marketa_n    Starý Kolín
Milé maminky,

srdečně Vás vítám :) Pokud máte dotaz, chcete něco přeměřit, detailněji vyfotit, napište mi, ráda Vám odpovím. Prodávám dané věci i jinde, tak se může stát, že ačkoliv budete první zájemce, daná věc už bude poptávaná (rezervovaná) jinde.

PRAVIDLA:

Napište ke každé rezervované věci alespoň jedno písmeno, Modrý koník vše pak krásně sečte a lze rezervovat pro Vás. Rezervace pouze 3 dny - pokud se nedomluvíme jinak. Podklady k platbě Vám pošlu, jakmile mi napíšete, že je to vše. Prosím o reagování na tyto zprávy. Takže pokud od poslání podkladů nebudou do 5 dní peníze na účtu, objednávku ruším, nabízím dalšímu případnému zájemci a uděluji negativní hodnocení.

Zaplacené balíčky posílám Českou poštou, je nutné k ceně přičíst poštovné. Snažím se balit věcičky do balíčku na plocho, abyste platili za poštovné co možná nejméně. Poštovné účtuji dle tarifu České pošty:
Doporučené psaní: (max. rozměry 50 x 35 x 5 cm)
do 100gr 52 Kč
do 500g 54 Kč
do 1 kg 60 Kč
do 2 kg 70 Kč

Doporučený balík: od 1.3.2019 opět zdražení :( Ceny upřesním.

BALNÉ: NEUČTUJI :) Máte jako bonus zdarma :)

Zboží odesílám pouze doporučeně (na dobírku nezasílám nic), nejpozději další pracovní den, kdy na můj účet dorazí platba. Po předchozí domluvě je možné také osobní převzetí v Kolíně a někdy jezdím i do Kutné Hory. 1 malý kus do 500 gr váhy a 2 cm výšky mohu poslat na Vaši odpovědnost i obyčejně za 27 Kč.

Až budete balíček přebírat, zkontrolujte si, zda není obal balíčku viditelně poškozen, kdyby ano, nepřebírejte ho, sepište reklamaci s Českou poštou, jinak není možné reklamaci později uznat.

Po obdržení balíčku očekávám hodnocení nebo zprávu, tím pak považuji obchod za skončený a mažu daný inzerát. V případě jakýchkoliv nejasností, komplikací mě nejprve kontaktujte přes zprávu, vše se dá vyřešit.

Všechny věci se snažím poctivě prohlížet a jejich nedostatky Vám popsat a detailně nafotit. Může se stát, že něco při umělém světle přehlédnu, ale rozhodně to není naschvál. Poprosím Vás, pokud nebudete se zbožím spokojeni, napište mi a vše společně vyřešíme.

O VÍKENDU TU MOC NEJSEM, MÁM TAKÉ RODINU A CHCI SI JI UŽÍT :) DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

Markéta
Zobraz celé podmínky
Džíny dívčí zn. george, vel. 86, george,86
Džíny dívčí zn. george, vel. 86, george,86
Džíny dívčí zn. george, vel. 86, george,86
Džíny dívčí zn. george, vel. 86, george,86