Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Inzeráty > Dětské oblečení > Kalhoty, džíny, tepláky
Použité zboží

Rifle Next

Prodám rifle Next z kolekce s liškou po dvou holčičkách, pořád v pěkném stavu. Velikost 9-12 měsíců, ale vydrží déle. Cena 100 Kč + pošta nebo zásilkovna. Prosím čtěte mé úvodní podmínky. Ptáček je pouze dekorace.
Aktualizovaný před 6 dny
99 zobrazení od 24. čer 2018
100 Kč
martinattt    Praha 8
PŘI OBJEDNÁVCE 300 KČ A VÍCE, POŠTOVNÉ POUZE 50 KČ. PŘI OBJEDNÁVCE 500 KČ A VÍCE, POŠTOVNÉ 0 KČ.
NOVĚ ZASÍLÁM I PŘES ZÁSILKOVNU - 65 KČ.
Dobrý den maminky,
nemám už kde skladovat věcičky, které jsou holkám malé - proto dávám minimální ceny, abych si rychle udělala místo pro další, nové kousky - v žádném případě to není proto, že nejsou věcičky už hezké. Postupně pak budu přidávat další inzeráty tak, jak mladší dcerka bude růst. Jsme přísně nekuřácká domácnost, bez zvířecích mazlíčků. Všechny věci jsou v čistém, vypraném, top stavu a je mi jich velmi líto vyhodit. Dostali jsme spoustu oblečení od babiček, tetiček a kamarádů, některé kousky jsou nošeny pouze 2x, 3x, nestačily jsme všechno vynosit. Má-li nějaký kousek vadu, informuji o ní v popisu u položky. Velmi obnošené věci už zde nenabízím, ale putují na charitu.

Nakupuji převážně značky Zara, Next, CoolClub, Carter´s, HM, CA, ale dostáváme i Pepco, atd. Neváhejte s nákupem, zejména značkové oblečení se tady moc dlouho neohřeje.

Maminky, NEPIŠTE MI O PŘEMĚŘENÍ VĚCÍ!!!!!!!! Za minulý rok mi napsalo 21 maminek o přeměření, jenom jedna maminka měla nakonec zájem. Už neměřím, pro mě to je ztráta času. Výjimky jsou zimní kombinézy a bundičky a kabátky, míry uvádím v inzerátu. U každého kousku vypisuji, jakému věku opravdu odpovídá, toho se prosím držte.

Věcičky vám rezervuji na 4 dny. Pak dávám opět k dispozici.

Posíláme Českou poštou (doporučený dopis do 0,5 kg 54 Kč). Větší balíček (výška větší než 5 cm) posílám jako doporučený balík od 99 - 120 Kč. Trváte-li na obyčejném malém balíčku, nemám problém s posláním, ale zodpovědnost za doručení je už plně na kupujícím. Penízky za nedoručené obyčejné balíčky nevracím.
Balíčky se snažím odeslat hned další den po přijetí platby na účet, maximálně však do 3 pracovních dnů.
Nemám problém ani s osobním vyzvednutím, ale pouze v OC Krakov v Praze-Bohnicích.
Neposíláme na dobírku.
Krásné pokoukáníčko, Martina
Zobraz celé podmínky
Rifle next, next,80
Rifle next, next,80