Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Inzeráty > Dětské oblečení > Kalhoty, džíny, tepláky
Použité zboží

Šedé legíny

Pěkné, bez vad
Aktualizovaný před 4 dny
38 zobrazení od 23. zář 2018
35 Kč
arbilia    Strakonice
VÍTÁM VÁS V MÉM BAZÁRKU ! ;-)
Zde prodávám věcičky po mně, po svých dcerách a po mém synovci. Nyní pár pravidel a podmínek k prodeji:

1) Pokud není v inzerátu uvedeno - nové či nenošené, prosím, počítejte s tím, že věci byly nošené, tzn.,že jeví známky jistého používání. Proto je to také bazárek, nikoliv shop. ;-) Jestliže sháníte konkrétní věc, která není inzerovaná, napište mi. Věci vkládám průběžně.
2) Ceny jsou bez poštovného - pokud není uvedeno jinak. Poštovné dle ceníku ČP nebo ZÁSILKOVNY - BALNÉ SI NEÚČTUJI ;-) Na dobírku nezasílám.
3) Inzeruji i na jiných web.stránkách, proto je možné, že danou věc, kterou chcete, má již někdo zamluvenou. Nebo se může stát, že danou věc již nemám, protože jsem ji prodala mamince, která si přišla vybrat věci osobně a já to nestihla smazat. Proto dám včas vědět a navrhnu Vám varianty jiného výběru.
4) Pořadí zájemců respektuji, takže jak se lidově říká: "Kdo dřív přijde, ten dřív mele. A kdo pozdě chodí, sám sobě škodí." :-)
5) Danou věc ráda NA POŽÁDÁNÍ přeměřím.
6) Inzeráty jsou doplněny aktuálními fotografiemi, jsou popsané. Pokud Vám chybí nějaká informace, ráda ji poskytnu.
9) Po poskytnutí informací o prodávané věci a po odsouhlasení k prodeji (k Vašemu nákupu) NEBERU zřetel na zpětné zaslání zboží či vrácení peněz z důvodu - Je mi to velké, je mi to malé, nelíbí se mi to, nesedí mi to apod.
9) Odpovídám na ty informace, na které se ptáte.
10) Inzerát pozastavuji jen tehdy, pokud jste vážný zájemce a Vaše platba je na cestě. Pokud na mé zprávy nereagujete déle jak 3 dny, pouštím danou věc zpět do prodeje.
11) Na peníze čekám nejdéle 3 prac.dny od data, kdy Vám pošlu podklady k platbě. Pokud peníze nedorazí a Vy se neozvete, píši negativní hodnocení.
12) Možnost množstevní slevy. :-)

Pro mě je na prvním místě SLUŠNÉ JEDNÁNÍ a KOMUNIKACE. Vámi vybrané zboží zasílám co nejdříve ode dne připsané částky na účet. Jsem maminka dvou malých dětí a již v zaměstnání, tak web navštěvuji dle svých časových možností. Proto se, prosím, nezlobte, pokud Vám hned v den Vašeho zájmu neodpovím. Děkuji za pochopení.

PODMÍNKY PRODEJE JSOU SEPSANÉ NA ZÁKLADĚ ZKUŠENOSTÍ SE ZÁJEMCI O KOUPI. :-(

PŘEJI PŘÍJEMNÉ NAKUPOVÁNÍ :-) Lenka
Zobraz celé podmínky
Šedé legíny, lupilu,74
Šedé legíny, lupilu,74