Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Ulož - uložené 1×

Tepláková souprava

Má známky praní, ale je jinak v pořádku, bez děr a fleků, konce nohavic v pořádku. Určitě ještě na běhání po zahrádce dobře poslouží. D.bunda 42cm, š.36cm, rukáv 43cm.
D.tepláky 63cm, pas 26cm.
Aktualizovaný před 2 týdny
177 zobrazení od 28. říj 2017
80 Kč
haryp    Kravaře (region Opava)
Milé maminky,

děkuji, že jste nahlédly do mého bazárku.

Všechny vkládané věcičky jsou před prodejem vždy vyprané, tak aby byly k Vám doručené v naprostém pořádku, přesto prosím berte na vědomí, že se jedná o používané oděvy. Prodávám, abych uvolnila místo větším velikostem a Vám tak nabízím stále pěkné oblečení za výhodnou cenu.
Nabízené věcičky jsou v dobrém stavu, bez fleků a dírek. Pokud přece jen někde něco je, tak se jedná jen o nepatrné nedostatky, uvedu to pro přesnost v popisu a zohledňuji v ceně. Oblečení s větší vadou (opraná barva, dírečka, flek a pod.), které vyhodnotím z uvedených důvodů jako již neprodejné, Vám nabízím zdarma k objednávce, ale i tak se jedná o ještě nositelné oblečení, třeba na doma, či zahrádku.
Z časových důvodů nemám všude rozměry, napište si o ně, ráda přeměřím.
V případě zájmu zašlu číslo účtu, kde očekávám do 3 dnů platbu, pak věci uvolňuji zpět do prodeje. Po dohodě je možné termín rezervace
a platby prodloužit.
Balíčky zasílám ČP doporučeně dle tarifu ČP, nebo přes zásilkovnu. Pokud je věc malá a lze ji zaslat obyčejně, na vaši žádost a vaše riziko zašlu obyčejnou poštou. Po odeslání balíčku vám napíšu info.
Budu ráda, když mi napíšete zprávu o doručení balíčku a hodnocení.
Věci neměním, na dobírku nezasílám.
Budete-li mít jakýkoliv dotaz, napište, ráda zodpovím.

Přeji příjemné a spokojené nakupování.
Lenka
Zobraz celé podmínky
Tepláková souprava, cherokee,110
Tepláková souprava, cherokee,110
Tepláková souprava, cherokee,110
Tepláková souprava, cherokee,110