Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Inzeráty > Dětské oblečení > Košile, blůzky
Použité zboží

Košile s krátkým rukávem vel. 128

Košile bez fleků a děr, vel. 128, zn. Dognose. Poštovné 54,-
Aktualizovaný před 2 dny
86 zobrazení od 5. čer 2018
60 Kč
gradua    Mladá boleslav
Milé maminky,

děkuji, že jste navštívily můj bazárek. Nabízím zde věcičky nošené (výjimečně i nové), pokud najdu flíček, dírku či zatržené nitky vždy na to upozorním. Věcičky posílám vždy vyprané, botičky umyté. Jsme nekuřácká rodina, bez domácích mazlíčků.

Věcičky nabízím i na jiném bazárku, takže se výjimečně může stát, že je vystavená věc již prodaná (i když je mažu z MK co nejdříve).

Při zakoupení více věcí stanovuji poštovné dle tarifu ČP. Zasílám i obyčejně (24,-Kč) - NA VAŠE RIZIKO, ale pouze malé věci jako - tričko, punčocháčky, slabé tepláčky ap. - tloušťka obálky nesmí přesáhnout 2 cm. Na dobírku a na Slovensko nezasílám.

Balíčky odešlu po připsání částky na můj účet (dříve bohužel ne) max do 3 prac. dnů. O odeslání Vás vždy informuji, pokud by se stalo, že by pošta balíček ztratila, prosím o zprávu co nejdříve - podací lístky mám uložené 14 dní (před vánocemi déle), poté vyhazuji. POZOR na zadání platby čekám 3 dny (pokud potřebujete více času, prosím o info). Samozřejmě Vám po předchozí domluvě počkám i déle - do mateřské ..., vše je o komunikaci! Pokud však neuhradíte do domluveného termínu uděluji NEGATIVNÍ HODNOCENÍ ! Prosím o informaci až platbu odešlete.

Zakoupené věci neberu zpět z důvodu Vámi špatně zvolené velikosti či nesprávného měření.

ZNOVU OPAKUJI - PROSÍM JAK NEREGISTROVANÉ TAK POSLEDNÍ DOBOU I REGISTROVANÉ MAMINKY, ABY SI ZAKOUPENÍ VĚCIČEK U MNE DOBŘE ROZMYSLELY, jelikož se mi poslední dobou stává, že chtějí věc koupit a poté se už vůbec neozvou a já pro ně zbytečně držím rezervaci. ZA NIKOHO NEPLATÍM POŠTOVNÉ !!!! Na tyto emaily nebudu již reagovat. Při odběru více věcí je možné se domluvit na slevě (800,- Kč a více, min. 3 položky).

Jestliže budete s nákupem spokojeny, budu ráda za hodnocení, které samozřejmě ráda oplatím :-)

Děkuji a přeji příjemné nakupování !!! :-)

OD 1.5. 2016 ZDRAŽILA ČESKÁ POŠTA POŠTOVNÉ.

MOŽNÝ OSOBNÍ ODBĚR V MLADÉ BOLESLAVI !!!
Zobraz celé podmínky
Košile s krátkým rukávem vel. 128, 128
Košile s krátkým rukávem vel. 128, 128