Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Mentolová halenka

Prodám krásnou nevynošenou halenku v top stavu bez flíčků a žmolků. Krásná k legínkám. Cena 90 Kč + pošta nebo zásilkovna. Prosím čtěte mé úvodní podmínky.
Aktualizovaný před 6 dny
68 zobrazení od 2. říj 2018
100 Kč90 Kč
martinattt    Praha 8
NOVĚ ZASÍLÁM I PŘES ZÁSILKOVNU - 65 KČ.
Dobrý den maminky,
nemám už kde skladovat věcičky, které jsou holkám malé - proto dávám minimální ceny, abych si rychle udělala místo pro další, nové kousky - v žádném případě to není proto, že nejsou věcičky už hezké. Postupně pak budu přidávat další inzeráty tak, jak mladší dcerka bude růst. Jsme přísně nekuřácká domácnost, bez zvířecích mazlíčků. Všechny věci jsou v čistém, vypraném, top stavu a je mi jich velmi líto vyhodit. Dostali jsme spoustu oblečení od babiček, tetiček a kamarádů, některé kousky jsou nošeny pouze 2x, 3x, nestačily jsme všechno vynosit. Má-li nějaký kousek vadu, informuji o ní v popisu u položky. Velmi obnošené věci už zde nenabízím, ale putují na charitu. Věci nepřeměřuji, měřím pouze zimní bundičky a kombinézy, kdy se velikost od výrobce může značně lišit.

Nakupuji převážně značky Zara, Next, CoolClub, Carter´s, HM, CA, ale dostáváme i Pepco, atd. Neváhejte s nákupem, zejména značkové oblečení se tady moc dlouho neohřeje.

Maminky, NEPIŠTE MI O PŘEMĚŘENÍ VĚCÍ!!!!!!!! Za minulý rok mi napsalo 27 maminek o přeměření, jenom jedna maminka měla nakonec zájem. Už neměřím, pro mě to je ztráta času. Výjimky jsou zimní kombinézy a bundičky a kabátky, míry uvádím v inzerátu. U každého kousku vypisuji, jakému věku opravdu odpovídá, toho se prosím držte.

Věcičky vám rezervuji na 4 dny. Pak dávám opět k dispozici.

Posíláme Zásilkovnou za 65 Kč, Českou poštou podle aktuálního ceníku. Trváte-li na obyčejném malém balíčku, nemám problém s posláním, ale zodpovědnost za doručení je už plně na kupujícím. Penízky za nedoručené obyčejné balíčky nevracím.
Balíčky se snažím odeslat hned další den po přijetí platby na účet, maximálně však do 3 pracovních dnů.
Nemám problém ani s osobním vyzvednutím, ale pouze v OC Krakov v Praze-Bohnicích.
Neposíláme na dobírku.
Krásné pokoukáníčko, Martina
Zobraz celé podmínky
Mentolová halenka, f&f,80