Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Inzeráty > Dětské oblečení > Mikiny, svetry, bolerka
Použité zboží

2x ROZPÍNACÍ MIKINA, SMETANOVÁ, 110/116, TOP STAV,

2x ROZPÍNACÍ MIKINA, SMETANOVÁ, 110/116, TOP STAV, chlupatka celorozpínací, flízová polorozpínací. Jednotlivě po 100,- (+ pošta), nebo dohromady za 180,- (+ pošta)
Aktualizovaný včera
6 zobrazení od 15. říj 2019
180 Kč
michelle76    Roudné (region České Budějovice)
Milé maminky,
děkuji za Váš zájem o věcičky od nás. Protože asi jako většina z nás, i já mám málo času, a tak preferuji seriózní a rychlé jednání bez zjevného protahování obchodu.
Z toho vyplývá, že po projevení zájmu téměř hned reaguji (odpovím, zda věc je volná, přeměřím apod.). Pak čekám do druhého dne na zpětnou reakci od Vás (vyžádání si podkladů k platbě, zaslání adresy). Věci inzeruji i jinde, tak pokud do druhého dne (tj. za více než 24 hodin) nepřijde žádná reakce, může se stát, že upřednostním jiného zájemce z jiných internetových bazarů, kde věci také nabízím. Na platbu čekám do 3. dne od odeslání podkladů k platbě. Pokud nedorazí, mám za to, že kupující si koupi rozmyslel, a věc tedy postupuji dalším zájemcům.
Balíčky posílám do druhého dne, kdy platba dorazí na účet. Posílám je doporučeně (ve výjimečných případech obyčejně - na vlastní riziko kupujícího). Poštovné účtuji podle tarifu ČP. Po odeslání balíčků vždy posílám kód zásilky.
Děkuji a přeji pěkný den všem. Michaela
Zobraz celé podmínky
2x rozpínací mikina, smetanová, 110/116, top stav,, 110