Používáme cookies. Více informací zde. OK
Inzeráty > Dětské oblečení > Mikiny, svetry, bolerka
Použité zboží

Mikina

Světlounce růžová chlupatka vel 98/104. Pěkná, bez jakýchkoliv vad. Délka od ramene 35 cm, rukáv od krku 38 cm, šíře v prsou 28 cm.
Aktualizovaný před 6 dny
25 zobrazení od 7. kvě 2019
40 Kč
sapajou    Hněvotín (reg. Olomouc)
Dobrý den,
v těchto řádcích chci nastavit svá pravidla prodeje -

1/ poštovné spočítám vždy pro konkrétní objednávku s pomocí webu České pošty a o jeho výši budu zájemce o věc informovat, následně očekávám odsouhlasení jeho výše, nebo zrušení objednávky zboží zájemcem
2/ platbu očekávám předem na účet, číslo účtu a informaci o výši celkové částky k zaplacení zašlu kupujícímu po domluvě o prodeji věci
3/ po připsání platby na účet se vynasnažím co nejdříve (nejpozději do 3 pracovních dnů) zboží odeslat na adresu uvedenou kupujícím. V případě, že dojde z jakéhokoliv důvodu k podstatnějšímu zdržení odeslání zboží, budu kupujícího informovat. Stejně tak jej budu informovat o tom, že jsem zboží odeslala.
4/ u všeho prodávaného zboží berte v úvahu, že nejde o zboží nové, nýbrž zboží použité a tedy bazarové. Jedná se výhradně o věci pořizované nové pro potřeby moje a mých blízkých, pokud není uvedeno jinak. Jsme nekuřácká rodina, veškerý textil je praný výhradně v pracím prostředku vhodným i pro alergiky. Na všechny nedostatky nabízeného zboží se snažím upozornit, ale samozřejmě jsem pouze lidé a může se stát, že mi něco unikne. V takovém případě bude řešení na domluvě.
5/ zboží je po domluvě možné předat i osobně u mě doma kousek od Olomouce, případně v Olomouci nebo nejbližším okolí

Děkuji za přečtení mých bazárkových pravidel a těším se na obchod s Vámi :-)
Zobraz celé podmínky
Mikina, lupilu,98
Mikina, lupilu,98