Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Dětské ponožky 4 páry vel. 23

Prodám dětské ponožky ve velikosti 23 (celkem 4 páry – cena za vše najednou). Rozměry viz foto. Důvod prodeje: již nevyužijeme. Možné je osobní předání v Praze-Chodov, Háje, Opatov. Mohu i zaslat prostřednictvím Zásilkovny na výdejní místo Zásilkovny po platbě předem na účet za 69 Kč (do 30.4.2021 za 65 Kč – Zásilkovna službu k 1.5.2021 zdražuje); dobírka +19 Kč. Nebo i na Vaši adresu buď prostřednictvím Zásilkovny (155 Kč po platbě předem na účet; dobírka +19 Kč), nebo prostřednictvím České pošty (dle aktuálního sazebníku). Podívejte se i na mé další inzeráty, jestli by se vám případně hodilo něco dalšího z mé nabídky.
Aktualizovaný před 1 týdnem
4 zobrazení od 6. pro 2020
80 Kč40 Kč
mirejzr    Praha 4
Dobrý den,

vítejte v mém bazárku :-).

Zboží se snažím vyfotit a popsat tak, aby fotografie a popis co nejvíce odpovídal skutečnému stavu věcí. V případě dalších dotazů je velmi ráda zodpovím.

Při prodeji nabízím buď osobní převzetí nebo zaslání poštou.

V případě zasílání poštou se snažím vždy volit takový druh poštovného, aby bylo co možná nejlevnější. Zboží zasílám po předem zaslané platbě na můj účet (stačí mi i potvrzovací certifikát o zadané transakci do e-mailu). Balíček se snažím odeslat prakticky obratem a pokud si příjemce zvolí doporučenou zásilku, tak obratem zasílám odkaz na kterém je možné sledovat pohyb zásilky.

Děkuji za zájem a těším se na obchodování s Vámi!!!
Zobraz celé podmínky
Dětské ponožky 4 páry vel. 23, 23
Dětské ponožky 4 páry vel. 23, 23